Спорт

Вдалий виступ вихованців “Колоса”

Крістіна Гілевич та Денис Баблюк

У загальнокомандному заліку п’яте місце вибороли учні спортивної школи “Колос”, набравши 403 бали, шосте — в обласної ДЮСШ (391 бал), 12-е — в обласного центру фізичного виховання учнівської молоді (151). В особистому заліку відзначились учениця ДЮСШ “Колос”, майстер спорту Крістіна Гілевич, у неї золота і бронзова медалі, та майстер спорту Денис Баблюк з обласної ДЮСШ, який виборов срібло.

Крістіна Гілевич, Саманта Лаврова, Маргарита Тарканій

Крім цього, команда дівчат з “Колоса” у складі Крістіни Гілевич, Саманти Лаврової та Маргарити Тарканій завоювала золоті та срібні нагороди у вправах ГП-12 та ГП-11а у командному заліку. Цих спортсменів готував до змагань тренер Петро Бардецький.
Дві інші команди виступили трохи слабше. Хмельницька ДЮСШ №2 набрала 18 балів, опинившись на 22-у місці, й жодного бала в Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1.
Віра Шадріна, відповідальний секретар федерації кульової стрільби Хмельницької області