Соціум

Чемпіонат України з регбі-15

У сьомому турі Суперліги львівський “Сокіл” у рідних стінах приймав хмельницький “Оболонь-Університет”. Команди в турнірній таблиці розташовувались на третій і четвертій позиціях відповідно.

Господарі з самого початку принципової гри взялися за справу і рахунок стрімко зростав на їх користь. Ішла лише п’ята хвилина матчу, а хмельничани вже поступалися — 0:10. Гості отямилися лише хвилин через 30, коли Олексію Лещенку вдалося тричі поспіль вдало пробити штрафні. Підсумковий рахунок першого тайму — 15:9 на користь “Сокола”.

Другу половину львів’яни знову розпочали з гострих атак і наростили свою перевагу, проте за дві хвилини до кінця матчу зусиллями Олега Валюса, Олексія Лещенка та Мирослава Шуляка хмельничани змогли наблизитись до соколят — 23:29. На більше у гостей не вистачило ані сил, ані часу. Наприкінці вони пропустили атаку господарів. Тож судді зафіксували остаточний переможний для “Сокола” рахунок 36:23, який практично гарантує львівській команді бронзові медалі чемпіонату, оскільки у них стало 20 очок проти 11 у суперника.