Соціум

Змагалися ветерани

На Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів у Ялті відзначилися шестеро подолян, які увійшли до чільної трійки. Переможці та призери в кожному виді змагань визначались за найкращим міжнародним рейтингом, що враховує результат і вік спортсменів.

За цим показником перемогу в метанні списа серед чоловіків здобув 54-річний Микола Дубчак з Кам’янець-Подільського району, спис якого в найкращій спробі приземлився на позначці 49 м 10 см. Першість у метанні диска серед жінок виборола Олена Поблічко, на другу сходинку піднялася подруга по команді Євгенія Янкун, котра встановила новий рекорд України в цьому виді (32 м 45 см) у віковій групі 50-54 роки. Другі місця також дісталися Олександру Ткачуку (стрибки у висоту) та Михайлу Моспану (біг на 1500 м) — обоє з Кам’янця-Подільського. На третій позиції у бігу на 800 м опинився хмельничанин Віктор Флентін. Покращили свої цьогорічні результати в бігу на середні та довгі дистанції Юрій Адамков та Олександр Захаров з Хмельницького, що дало змогу потрапити їм до числа призерів у своїх вікових групах.

У підсумку, виступаючи неповним складом, збірна Хмельниччини стала третьою серед регіонів ІІІ групи і десятою в загальному заліку Кубка України.