Спорт

Срібна гімнастка України

Вихованка обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Маргарита Козловська стала призеркою чемпіонату України зі спортивної гімнастики, який нещодавно відбувся в Кропивницькому.

В особистій першості майстриня спорту здобула срібну нагороду в фінальних змаганнях на опорному стрибку. Наступний старт, до якого готуватиметься, — міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2021.
Також у всеукраїнських змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів з усіх областей України. Серед них – дві хмельницькі команди. У складі жіночої, крім Маргарити Козловської, Вікторія Мніца, Анастасія Василенко та Вікторія Коропецька. А до чоловічої команди увійшли Владислав та Віталій Гонтківські, Андрій Бриндак та Олександр Любченко. За результатами змагань наші команди посіли четверте та шосте місця відповідно.
До чемпіонату України хмельницькі команди підготували Андрій Музика, Андрій Чепуренков, Валентина Білик, Олена Шульжинська та Дарина Шиманська.