Актуально

Пільговики, покваптеся

У Хмельницькому запроваджується автоматизована система обліку оплати проїзду в комунальному транспорті. Вже завершено монтаж стаціонарних валідаторів у салонах тролейбусів. Хмельничанам, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільговий проїзд у міському громадському транспорті загального користування, продовжують видавати електронні квитки. Картка для громадян пільгових категорій видається безкоштовно та за особистим зверненням.
За інформацією міського управління праці та соціального захисту населення, на сьогодні е-квитки вже отримала 31 тисяча хмельничан.
Починаючи з 1 січня 2021 року, у зв’язку з впровадженням у громадському транспорті Хмельницького (у тролейбусах) електронного квитка, посвідчення пільговика не даватиме право на безплатний проїзд. Тобто для осіб, які мають право на пільговий проїзд і ще не отримали е-квиток, проїзд у міському електротранспорті буде платним. Про це повідомив під час прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає” заступник міського голови, куратор транспортної галузі міста Андрій Бондаренко і закликав хмельничан-пільговиків звертатися до управління праці та соціального захисту населення для отримання картки для проїзду.
“З 1 січня 2021 року пільговик, який не має електронного квитка, не зможе безкоштовно проїхати в транспорті, адже з 1 січня будуть відшкодування за конкретного пасажира-пільговика по конкретній поїздці.
Наразі у хмельничан є ще місяць для того, щоб звернутися в управління праці та соціального захисту населення та отримати електронний квиток. Ця процедура не складна”, — наголосив Андрій Бондаренко.
Наразі також ведуться перемовини з пасажирськими перевізниками та компанією “Герц” на встановлення валідаторів у салонах автобусів не комунальної власності. Проте через COVID-19 та карантинні обмеження, які запроваджені по всій країні, цей процес затягнувся в часі.
Отримати безкоштовну картку для проїзду зможуть пільговики, які є у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги. Тож закликаємо не зволікати і завітати до органу соцзахисту для її отримання, а незареєстрованим у Єдиному реєстрі — для здійснення реєстрації.
“Нині електронні квитки видають усі громадські приймальні управління праці та соціального захисту населення та Центр надання адміністративних послуг. Відповідно жителі міста мають змогу отримати е-квиток максимально наближено до свого місця проживання. Видача проводиться з дотриманням усіх карантинних вимог та за відсутності довгих черг.
Якщо людина перебуває на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, то отримує е-квиток протягом 5-10 хвилин. У тому випадку, якщо необхідно ставати на облік, процес видачі е-квитка може затягнутися до двох тижнів. Тому просимо мешканців пільгових категорій не зволікати з отриманням е-квитка”, — зазначила начальник відділу пільг управління праці та соціального захисту населення Тетяна Федосєєва.
Нагадаємо, отримати пільгову картку для проїзду безплатно хмельничани можуть у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Соборній, 16 та вул. Грушевського, 86, а також у громадських приймальнях управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання за адресами: вул. Проскурівська, 56, вул. Перемоги, 10б, вул. Шевченка, 99, вул. Інститутська, 18 та вул. Проскурівського підпілля, 32.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *