На Хмельниччині до 4,5 років позбавлення волі засудили чоловіка, який побив матір і залишив її помирати у небезпеці.
У ніч на 1 січня під час новорічного застілля між 34-річним мешканцем Ярмолинець та його рідною матір’ю виникла суперечка. Підігрітий алкоголем син пустив у хід кулаки, потім почав завдавати ударів ногами та дерев’яним стільцем, у результаті — побив неньку до нестями.
Коли знесилена від тілесних ушкоджень жінка впала на підлогу, син облив її холодною водою та залишив лежати на підлозі в неопалюваному приміщенні, а зранку застав її вже мертвою. Вранці, 1 січня, побачивши, що матір не подає ознак життя, чоловік побіг до сусідів, щоб вони викликали швидку. Втім медики лише констатували смерть. Жінка померла від переохолодження.
Про подію лікарі повідомили на лінію 102. Правоохоронці затримали підозрюваного на місці вчинення злочину. Як з’ясувалось, він уже мав судимість, відбуваючи покарання за зґвалтування.
Ярмолинецький районний суд визнав 34-річного чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 135 (залишення у небезпеці, що спричинило смерть особи) Кримінального кодексу України та засудив його до 4,5 років позбавлення волі.
Стережіться шахраїв в Інтернеті
Через шахрайські дії жителі Хмельниччини
втратили за добу 116 тисяч гривень. Серед жертв — четверо хмельничан та один мешканець Дунаєвець.
Скільки б інформації про Інтернет-шахраїв не з’являлося в Україні, цього замало. Адже аферисти продовжують — і успішно — використовувати старі методи, а також вигадують нові. Лише згодом, залишившись і без грошей, і без омріяної покупки, ошукана людина починає думати, де припустилась помилки, і біжить до поліції.
Так, 18-річний житель Дунаєвець, намагаючись придбати на одному з сайтів ноутбук, зв’язався з потенційним продавцем, який шахрайським способом випитав реквізити його банківської картки і зняв з неї шість тисяч гривень. На цьому торговельна угода закінчилась.
А 33-річний хмельничанин, який займається ремонтом квартир, вирішив через Інтернет замовити штукатурну машинку. За агрегат перерахував продавцю майже 15 тисяч гривень, але товар так і не отримав.
Так само на вудочку шахраїв потрапив і 25-річний житель Хмельницького. Хлопець знайшов в Інтернеті автомобіль “Опель Зафіра”, ціна якого його влаштовувала. Перерахувавши крутіям майже 90 тисяч гривень за іномарку, залишився ні з чим. На зв’язок “власник” автомобіля більше не вийшов.
Ще двоє хмельничан втратили по три тисячі гривень, намагаючись винайняти, як виявилось, віртуальне житло.
За всіма заявами потерпілих поліція проводить перевірку. Водночас правоохоронці закликають людей бути обережними під час здійснення операцій купівлі-продажу через Всесвітню мережу, особливо на значні суми.
Ольга Сєргєєва