Соціум

Тріумф Аліни Комащук в Америці

В індивідуальному турнірі етапу Кубка світу з фехтування на шаблях у Чикаго (США) 20-річна Аліна Комащук (на фото) з Нетішина вперше завоювала нагороду серед дорослих. На шляху до срібла цих престижних змагань, в яких брали участь 134 спортсменки, Аліна послідовно виграла п’ять боїв у суперниць з Китаю, Мексики, США, Тунісу, Росії. Лише у фіналі вона поступилася (10:15) минулорічній олімпійській чемпіонці Лондона Жийом Кім з Південної Кореї.

Ще одна нетішинка Галина Пундик здобула рейтингові очки, посівши 28 місце.

У чоловіків до залікової 64-ки з усіх представників нашого краю пробився Дмитро Бойко, ставши 43-м.

У командних турнірах і жіноча, і чоловіча збірні України опинилися на п’ятому місці.

Наші дівчата, серед яких і Галина Пундик, впевнено обіграли канадок (45:17), а потім трохи несподівано програли угоркам (44:45). Українки зламали опір кореянок (45:43) та збірної Польщі (45:30). А перемогу святкували американки, за ними — команди Угорщини та Росії.

Чоловіча збірна, половину якої складали нетішинці Дмитро Бойко та Дмитро Пундик, пройшла турнір так: Україна — Китай (45:40), Україна — Росія (43:45), Україна — Франція (45:35), Україна — Німеччина (45:42). Виступ чоловіків вважається успішним, адже вони поступилися лише майбутнім переможцям. Тож у результаті призерами стали: 1. Росія, 2. Італія, 3. Південна Корея.