Соціум

Нетішинка Ольга Жовнір серед кращих

На турнірі серії Гран-прі у французькому Орлеані на провідних ролях були українські дівчата. Переможницею стала лідер наших шаблісток Ольга Харлан з Миколаєва.

Гарне фехтування продемонструвала нетішинка Ольга Жовнір (на фото), котра послідовно здолала опір мексиканки, італійки і представниці Франції. У чвертьфіналі доля звела в двобої двох олімпійських чемпіонок 2008 року, подруг по команді Жовнір та Харлан. Остання була вправнішою і виграла поєдинок з рахунком 15:9. У підсумку серед 103 учасниць кращі вихованки нетішинської школи фехтування посіли такі позиції: Ольга Жовнір — сьоме місце, Галина Пундик — 22, Аліна Комащук — 31.

Для Ольги Жовнір цей турнір — один із найулюбленіших, адже в минулому році вона була тут бронзовою призеркою.