Соціум

“Динамо” вдома виграє

Минулої неділі хмельницьке “Динамо” зіграло домашню гру проти “Реал Фарм” з Одещини, яка завершилася перемогою господарів поля.

Вболівальників дуже потішив перший матч на рідному полі проти лідера турнірної таблиці другої ліги “Сум”, під час якого динамівці сенсаційно розписали мирову нічию — 1:1. Очікування на другу гру в рідних стінах також були немаленькими. І диво таки сталося: наші виграли!

В першому таймі динамівці створили, як мінімум, чотири серйозних небезпеки біля воріт своїх суперників, але м’яч уперто не ліз у їх ворота. Після перерви хмельничани посилили пресинг і спромоглися забити двічі. Перший раз на 58-й хвилині. Автором голу став капітан нашої команди Сергій Дітковський, який влучно поцілив у ворота гостей, пробиваючи штрафний. Вдруге в сітці гостей на 84-й хвилині відмітився Богдан Бортнік. Отож з рахунком 2:0 перемогу святкували наша команда та її уболівальники.