Без категорії

Львівський турнір

Нещодавно у Львові відбувся турнір з боксу на призи майстра спорту міжнародного класу, учасника Олімпійських ігор 2000 року Андрія Котельника. На львівські ринги виходили більше 150 майстрів шкіряної рукавички 1996-1998 років народження, які презентували десять областей України. Наш обласний центр представляли вісім вихованців ДЮСШ №2 “Авангард” і зробили це, як завжди, дуже гідно. Кандидат у майстри спорту Сергій Чайка (вагова категорія до 52 кг) посів на турнірі третє місце. Павло Лихолат, Андрій Клембовський та В’ячеслав Гаврилюк у своїх вагових категоріях посіли другі місця. Мають “авангардівці” і переможців турніру. Вигравши по три поєдинки, на найвищу сходинку п’єдесталу зійшли Олександр Таранов, Максим Кравчук та Владислав Жмуцький. Всі призери і переможці отримали медалі, дипломи, призи. Готували спортсменів до турніру тренери Володимир Потайчук, Костянтин Панасюк і заслужений тренер України Анатолій Чумаков. Його коментар: “Відзначу зростання тактико-технічного рівня та бажання демонструвати хороший бокс у Максима Кравчука. У Львові в фіналі цей боєць здолав опір переможця першості України Володимира Мандзюка з Тернополя. А ось Владислав Жмуцький виявив кращі риси чоловічого характеру. Приємно, що після турніру до нашої делегації підійшов заслужений майстер спорту, чемпіон світу за однією з версій професійного боксу Сергій Дзендзерук і потиснув руку юним “авангардівцям”, як знак поваги до їхніх намагань долати нові вершини у боксі”.