Соціум

Кіндзерська і Зантарая — бронзові призери турніру Гран-прі у Баку

На міжнародному турнірі серії Гран-прі, що завершився в Баку, українські дзюдоїсти поклали до своєї кишені чотири бронзові медалі. Дві з них на рахунку представників нашої області.

Лік нагородам відкрив найтитулованіший представник нашої команди — чемпіон Європи та світу Георгій Зантарая (60 кг). Студент Кам’янець-Подільського університету ім. І.Огієнка у відбірковому колі здобув три поспіль дострокових перемоги.

Він виграв сутички в шведа Олле Сандстрома, француза Іссама Нуаре і німця Тобіаса Енглмайера. У півфіналі наш спортсмен поступився Болдбаатару Чімед-Йондон з Монголії, посівши третє місце. Золото тут дісталося грузину Амірану Папінашвілі.

Єдиною представницею чарівної статі, якій вдалося прорватися до числа кращих, стала наша землячка Ірина Кіндзерська (78 кг). Призерка юніорського чемпіонату світу 2009 року відзначилася в останній день змагань. Дівчина успішно пройшла відбірковий турнір, вигравши достроково у туркені Белькіс Зехра Кайя і словенки Люсії Полавдер. У півфіналі ж Іра програла переможниці торішнього Гран-прі китаянці Сонг Ю.

Іншими двома власниками бронзових медалей стали Артем Василенко (81 кг) з Харкова та Станіслав Бондаренко (+100 кг) з Запоріжжя. У результаті збірна України фінішувала на 14 місці серед 50 країн-учасниць. Лідерами тут стали команди з Узбекистану, Росії та Нідерландів.