Спорт

У десятці найкращих фристайлерів світу

Наша Ольга Полюк потрапила до суперфіналу чемпіонату світу з фристайлу, який відбувся на гірськолижному курорті Чимбулак у Казахстані. Вона показала одне з кращих світових виконань “фул-фул”, наблизившись до особистого рекорду 83,47 бала.
У підсумку спортменка зайняла 10-е місце. Досвідчена майстер спорту міжнародного класу — учасниця трьох зимових Олімпійських ігор. Після чемпіонату світу 2019 року в США, де стала сьомою, зробила перерву в своїй тривалій карʼєрі. Це також вплинуло на її результат.
Загалом на чемпіонаті виступили семеро українських лижних акробатів. На головний старт сезону вони прибули без належної підготовки через пандемію коронавірусу та пропуск двох етапів міжнародних змагань, які відбулися в Росії. Найкращим особистим результатом для нашої збірної стало шосте місце девʼятнадцятирічного дебютанта Дмитра Котовського з Рівного, а також пʼята позиція в турнірі змішаних команд.