Подія

День, що змінив Україну

У день сьомої річниці розстрілів на Майдані у Хмельницькому вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні та усіх, хто пожертвував власним життям під час російсько-української війни, що триває на сході нашої держави. Маршем Героїв із 322 фото подолян, які віддали життя за Україну, хмельничани пройшли від Ангела Скорботи до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Тут хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих, представники духовенства відправили панахиду за героями та помолилися за Україну.
“Сім років поспіль, 20 лютого, ми обов’язково проводимо Марш пам’яті Героїв. Незважаючи на будь-які обставини, ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні та героїв російсько-української війни. Сім років у цьому марші вони йдуть разом з нами. В 2015 році їх було менше 200, сьогодні їх 322. Це нагадування усім нам, що війна триває й нині.
20 лютого, 7 років тому розпочалася війна за українську незалежність. Для нас Герої Небесної Сотні і герої російсько-української війни завжди разом. Це герої, які загинули за Україну, за кожного з нас. Що їх покликало на Майдан, на Інститутську, на Грушевського, на схід України? Що покликало їх, щоб на Інститутській витягнути пораненого свого, незнайомого, але свого, бо він за Україну? Їх покликала гідність та свобода. Саме про гідність та свободу ми говоримо 20 лютого. Не про трагедію, плач, біль, а про героїзм і подвиг ми говоримо в цей день. Революція Гідності, боротьба на фронтах Донбасу дали нам шанс. Шанс, який отримують усі нації. Успішні держави будують сильні нації. Під час подій на Інститутській, Грушевського, Донбасі народжувалася і формується українська нація. Ми з вами повинні про це пам’ятати завжди. Сильні люди, які формують націю, ніколи не опускають руки, сильні люди беруть на себе відповідальність, пам’ятаючи про кожного героя і мріючи про щасливе майбутнє для своїх дітей. Справжня пам’ять і найкращий пам’ятник для загиблих Героїв — це сильна, соборна, українська держава. Вони загинули заради неї і ми її обов’язково побудуємо”, — сказав міський голова Олександр Симчишин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *