Сьогодення

“Хмельницький — наш дім”: перемогли найкращі

Конкурсна комісія визначила переможців цьогорічного конкурсу на кращий благоустрій “Хмельницький — наш дім”. Лідерів обрано у семи номінаціях. Конкурс є традиційним і відбувається до Дня міста. Його мета — поліпшення благоустрою міста, залучення підприємств, організацій, установ та хмельничан до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб у питаннях благоустрою та належного утримання житлового фонду.

Конкурс відбувався у номінаціях: “Кращий благоустрій прилеглої території” серед підприємств, установ та організацій міста, “Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків”, “Будинок зразкового утримання”, “Кращий під’їзд”, “Кращий двір” серед багатоповерхових будинків, “Кращий благоустрій приватної садиби” та “Краща вулиця у приватному секторі”.
Цього року переможцем у номінації “Кращий благоустрій території школи та дитячого садочка” визнано НВК №6 (серед шкіл) та ДНЗ №11 “Золота рибка” (серед дошкільних навчальних закладів).
В інших номінаціях конкурсу переможцями стали:
t у номінації “Будинок зразкового утримання” серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків — будинок №34/4 на вулиці Зарічанській (ОСББ “Гармонія”);
t у номінації “Кращий під’їзд” у багатоповерхових будинках — перший під’їзд будинку №34/1 на вулиці Тернопільській;
у номінації “Кращий двір” серед багатоповерхових будинків — двір будинку №11ж на вулиці Зарічанській (ОСББ “Набережний квартал”).
У номінації “Кращий благоустрій приватної садиби” конкурсна комісія визначила чотирьох переможців:
приватна садиба №47 на вулиці Джумаківка (мікрорайон Лезневе);
приватна садиба №49 на вулиці Партизанській (мікрорайон Гречани);
приватна садиба №150 на вулиці Кам’янецькій (мікрорайон Ружична);
приватна садиба №8 на вулиці Струмковій (мікрорайон Книжківці).
Вулицю Зеньковського, що в Книжківцях, визнано конкурсною комісією переможцем у номінації “Краща вулиця у приватному секторі”.
У номінації “Кращий благоустрій прилеглої території” серед підприємств, установ та організацій міста переможцем визнано ТОВ “Магазин “Він-ницький”.
За результатами конкурсу переможці в кожній номінації отримають дипломи та подарунки від міської ради. Нагородження відбудеться під час святкових заходів до Дня міста 28 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *