Виконавчий комітет Хмельницької міської ради оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому. Організатор перевезень — виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Робочий орган — управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. Об’єктом конкурсів є міські автобусні маршрути загального користування, які працюють у звичайному режимі руху. Конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводяться відповідно до Закону України “Про автомобільний транспорт”, “Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого постановою КМУ від 03.12.2008 року за №1081.
Конкурс щодо об’єкта №1
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №2, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): вул. Північна — Ракове, кількість техзасобів на маршруті — 8, класифікація техзасобів — І, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 14,4 км, режим руху та інтервал — звичайний, 15-20 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно, сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 8.
Конкурс щодо об’єкта №2
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №9, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): вул. Староміська — Лезневе-2, кількість техзасобів на маршруті — 1, класифікація техзасобів — ІІ, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 10,2 км, режим руху та інтервал — звичайний, 30-40 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Номер маршруту — №43, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): Керамзитовий завод — Лезневе, кількість техзасобів на маршруті — 14, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 13,2 км, режим руху та інтервал — звичайний, 10-12 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 15.
Конкурс щодо об’єкта №3
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №15, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): Залізничний вокзал — Речовий ринок, кількість техзасобів на маршруті — 2, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 4,8 км, режим руху та інтервал — звичайний, 25-30 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно, сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 2.
Конкурс щодо об’єкта №4
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №17, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): Речовий ринок — ринок “Дубове”, кількість техзасобів на маршруті — 2, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 4 км, режим руху та інтервал — звичайний, 15-20 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно, сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 2.
Конкурс щодо об’єкта №5
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №18, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): вул. Верейського — Ракове, кількість техзасобів на маршруті — 5, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 18,2 км, режим руху та інтервал — звичайний, 20-25 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Номер маршруту — №19, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): Ракове — Озерна, кількість техзасобів на маршруті — 8, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 12,4 км, режим руху та інтервал — звичайний, 10-15 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 13.
Конкурс щодо об’єкта №6
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №20, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): “Катіон” — Лезневе, кількість техзасобів на маршруті — 6, класифікація техзасобів — ІІ, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 12,4 км, режим руху та інтервал — звичайний, 15-18 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно, сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 6.
Конкурс щодо об’єкта №7
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №23, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): “Катіон” — Книжківці, кількість техзасобів на маршруті — 10, класифікація техзасобів — ІІ/А, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 14 км, режим руху та інтервал — звичайний, 10-12 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Номер маршруту — №50, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): вул. Волочиська — вул. Заводська, кількість техзасобів на маршруті — 8, класифікація техзасобів — ІІ, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 14,9 км, режим руху та інтервал — звичайний, 15 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 18.
Конкурс щодо об’єкта №8
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №52, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): “Катіон” — Ракове, кількість техзасобів на маршруті — 8, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 13,4 км, режим руху та інтервал — звичайний, 12-15 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно, сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 8.
Конкурс щодо об’єкта №9
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №27, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): Озерна — Ружична, кількість техзасобів на маршруті — 11, класифікація техзасобів — В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 12,3 км, режим руху та інтервал — звичайний, 12-15 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Номер маршруту — №55, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): Лезневе — Ракове, кількість техзасобів на маршруті — 1, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 11,9 км, режим руху та інтервал — звичайний, 30 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 12.
Конкурс щодо об’єкта №10
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №28, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): вул. Північна — Лезневе, кількість техзасобів на маршруті — 10, класифікація техзасобів — А/В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 14,6 км, режим руху та інтервал — звичайний, 10-12 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно.
Номер маршруту — №32, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): Ракове — Автостанція №1, кількість техзасобів на маршруті — 8, класифікація техзасобів — ІІ/А, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 16 км, режим руху та інтервал — звичайний, 12-15 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно, сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 18.
Конкурс щодо об’єкта №11
Основні характеристики об’єкта конкурсу:
Номер маршруту — №2а, назва маршруту (початкова та кінцева зупинки): вул. Північна — Ракове, кількість техзасобів на маршруті — 6, класифікація техзасобів — В, відстань від початкової до кінцевої зупинки — 14,4 км, режим руху та інтервал — звичайний, 15-20 хв., особливості періодичності виконання перевезень — щоденно, постійно, сумарна кількість техзасобів на маршрутах на об’єкті — 6.
Основні умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування
Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому (надалі — Умови) — це встановлені організатором обов’язкові та запропоновані учасниками конкурсу додаткові умови перевезень пасажирів, які повинні виконуватись автомобільними перевізниками на відповідних об’єктах конкурсів.
Умови розроблені відповідно до Конституції України, Законів “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт” та інших нормативно-правових актів. До участі в конкурсі допускаються автомобільні перевізники, які відповідають вимогам ст. 44-46 Закону України “Про автомобільний транспорт”.
Перевізник-претендент зобов’язаний: протягом 30 календарних днів з дня підписання договору встановити на всіх автобусах, якими здійснюватимуться перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, систему GPS – навігації та забезпечити її під’єднання до єдиної централізованої системи керування рухом громадського транспорту, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради, з обов’язковим щоденним наданням протоколів (звітів) за результатами роботи в електронному та письмовому вигляді; мати достатню кількість автобусів, які є його власністю, співвласністю або використовуються на правах фінансового лізингу для відповідного виду перевезень на законних підставах, що відповідають об’єкту конкурсу, у тому числі автобуси, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості від 10 до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та від 35 до 50 відсотків — з 1 січня 2020 року.
Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури; мати кількість резервних автобусів на кожному маршруті не менше 10% загальної кількості машин, залучених для обслуговування певного маршруту; мати власну або орендовану виробничо-технічну базу, на якій забезпечується проведення медичного огляду водіїв, їх стажування та інструктажі, а також огляд технічного стану автобусів та їх зберігання, розміщену на відстані не більш як 20 кілометрів від місця формування рейсу; мати офіційно оформлених працівників (водій/кондуктор), у т.ч. для здійснення щозмінного передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв та технічного передрейсового та післярейсового огляду транспортних засобів або залучати відповідних фахівців на підставі договорів на надання послуг.
На маршрутах використовуються автобуси загального призначення, категорія та клас яких відповідають вимогам об’єкта конкурсу.
Конструкція і технічний стан транспортних засобів, а також їх частини мають відповідати вимогам, порядок визначення яких встановлюється на законодавчому рівні, та забезпечувати: безпеку людей, які користуються транспортними засобами чи беруть участь у дорожньому русі; відповідність нормам стосовно викидів забруднювальних речовин, парникових газів, електромагнітних завад, рівню шуму та інших чинників негативного впливу на людину та довкілля; ефективне використання енергетичних ресурсів, частин і експлуатаційних матеріалів; захист від їх незаконного використання; збереження властивостей безпеки від моменту виготовлення транспортного засобу до його утилізації; відповідність іншим вимогам законодавства.
На маршрутах використовуються автобуси загального призначення, категорія та клас яких відповідають вимогам, установленим для міського транспорту, а пасажиромісткість — пасажиропотоку з урахуванням забезпечення доступу до об’єктів соціального, медичного та культурного призначення, в т.ч. для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Вимоги до структури рухомого складу визначаються організатором.
Забороняється надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення.
Під час перевезення пасажирів музика в автобусі має звучати не голосно, щоб не заважати пасажирам. Крім цього суворо забороняється: прослуховування пісень, пов’язаних із тематикою кримінального світу; транслювання пісень виконавців, перелік яких формується відповідно до ЗУ “Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України” та складається Міністерством культури на підставі звернень Ради нацбезпеки і оборони, СБУ, Нацради з питань телебачення і радіомовлення.
Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.
Умови є обов’язковими для всіх учасників транспортного процесу.
У разі порушення перевізниками цих умов та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому організатор залишає за собою право на дострокове розірвання договору на пасажирські перевезення в м. Хмельницькому в односторонньому порядку.
Для участі в конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, за формою згідно з додатками №№1-4 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (із внесеними змінами).
Наявність та перевірку документів на відповідність обов’язковим і додатковим (за наявності) умовам конкурсу проводить організатор перевезень.
Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).
Конверт (пакет) з позначкою “№1”, який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
Конверт (пакет) з позначкою “№2”, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.
У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах №№1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному. Кінцевий термін прийняття документів для участі в конкурсі — 10 робочих днів до дати проведення конкурсу.
Документи, що безпосередньо стосуються конкурсу, які надійшли до організатора в зазначений в оголошенні термін від підприємств, установ та організацій, які не є перевізниками-претендентами, подаються на розгляд конкурсного комітету. Документи, які надійшли до організатора після встановленого терміну, не розглядаються.
Якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні конкурсного комітету, а поданих ним пропозицій достатньо для виконання перевезень тільки на частині об’єктів конкурсів, він повинен визначити пріоритети щодо визнання його переможцем у конкурсах, про що робиться запис в пункті 1 заяви на участь у конкурсі. У разі визнання перевізника-претендента переможцем у конкурсі (конкурсах) з вищим пріоритетом до участі в інших конкурсах він не допускається. При цьому плата за участь у конкурсах не повертається щодо тих об’єктів, щодо яких він не став переможцем конкурсу.
За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі перевізник-претендент має право звернутися до управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради, яке зобов’язано надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором перевізника-претендента) протягом трьох днів.
Достовірність інформації, викладеної у заяві та документах, перевіряється управлінням транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу.
Подані на конкурс документи реєструються управлінням транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради у журналі обліку. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються автомобільному перевізникові з повідомленням про спосіб повернення коштів, внесених за участь в конкурсі.
Документи та зазначена в них інформація, що подані автомобільними перевізниками-претендентами для участі у конкурсі, повинні бути достовірними станом на дату подання таких документів на конкурс і на дату проведення самого конкурсу.
Інформацію про об’єкти конкурсів можна отримати в управлінні транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12. Години роботи: понеділок-четвер — з 09.00 до 18.15 (обідня перерва з 13.00 до 14.00), п’ятниця — з 09.00 до 17.00, крім вихідних та святкових днів.
Документи для участі у конкурсі приймаються управлінням транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради до 17.00 16 жовтня 2019 року за цією ж адресою.
Починаючи з 20 вересня 2019 року, перелік, бланки документів для участі в конкурсі та необхідну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати в управлінні транспорту та зв’язку за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12.
Конкурси відбудуться 31 жовтня 2019 року. Початок роботи конкурсного комітету о 10.00 за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, будівля Хмельницької міської ради (другий поверх, зелена зала).
Розмір плати за участь у конкурсі складає 2 600 грн. Плата за участь у конкурсі сплачується перевізником-претендентом за наступними реквізитами:
Одержувач: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради,
р/р 31557393153273, ГУДКСУ у Хмельницькій області, МФО 815013, код ЄДРПОУ 26572159.
Перевізник-претендент, який бере участь у кількох конкурсах, вносить плату за участь у кожному конкурсі окремо.
Тел.: 79-55-25, 79-55-77, ел. адреса [email protected].
С.Шепурев, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку