Освіта

Урок успіху

Замість шкільних парт — місця в сесійній залі. Замість настанов учителів — спілкування з успішними людьми. Так нетрадиційно розпочався перший урок для одинадцятикласників НВК №2, аби нагадати майбутнім випускникам про шлях у самостійне життя, який вони мають обрати зовсім скоро.

“Кожна людина хоче бути успішною, але немає єдиного рецепту, як досягти успіху, у кожного свій шлях. Ви можете дізнатися історії становлення успішних людей, але це їхній досвід, а свою життєву дорогу і шлях до успіху ви маєте подолати самостійно. Дуже важливо йти чесно і гідно. Не важливо, чим займатися, головне — отримувати задоволення. А успіх, це коли отримуєш не лише моральне задоволення, але й матеріальне. Ви маєте ставити перед собою амбітні завдання і працювати над їхнім досягненням. Головний ресурс світу зараз — це знання, а не гроші, нафта, газ чи земля, адже саме знання дозволяють людству створювати нові технології, а щоб мати знання, потрібно вчитися. Бажаю вам бути сильними, прогресивними та успішними!” — наголосив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
Своєю історією успіху зі школярами поділилися секретар міської ради Михайло Кривак, наймолодший депутат міської ради Анастасія Ярова, підприємці Олег Плахотнюк, Олександр Вербіцький та Владислав Демецький. Усі вони сьогодні успішні та знані у своїх сферах діяльності люди.
Спікери розповіли, як починали свій шлях у доросле життя, поділилися власним досвідом, переконували не боятися помилятися та впевнено йти до своєї мети і, звичайно, багато-багато працювати.
Учні мали можливість задати запитання та бути почутими. На їхнє переконання, такий урок є дійсно уроком в широкому розумінні цього слова і спонукає до концентрації сил, здобуття знань та підготовки до випускних іспитів.

Ольга Сєргєєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *