Кримінал

Резонансна бійка

Блогер і колишній в’язень Артур Сороченко на прізвисько Квадрат, який недавно побив ветерана війни на Донбасі в Хмельницькому, почав погрожувати бійцям Азова, які нібито намагалися його знайти.

Нагадаємо, сварка з застосуванням фізичної сили у бік учасника війни Володимира Баули сталася в обласному центрі місяць тому. Її спровокував заради піару раніше судимий Артур Сороченко, який називає себе блогером. Відверте знущання над учасником бойових дій він зі своїм напарником знімав на телефон, а потім виклав його в соцмережу. Після гучного резонансу в мережі Інтернет поліція дослідила відеоматеріали та, співставивши факти, встановила місце, де відбувся інцидент.
Правоохоронці одразу ж розпочали кримінальне провадження. До пошуку потерпілого долучилися і слідчі, і працівники кримінальної поліції, і дільничні офіцери. І це дало результат: учасника АТО з відео впізнали та знайшли. Чоловік після нанесених йому образ та побоїв нікуди не звертався зі скаргою, але після спілкування з правоохоронцями вирішив написати заяву про злочин, аби зловмисник відповів перед законом за свої дії.
Щоб уникнути відповідальності, кривдник втік із міста, переховуючись у різних регіонах України. Детективи зібрали всю доказову базу і заочно оголосили Артуру Сороченку підозру, а суд дав дозвіл на його затримання. Паралельно з цим працівники кримінальної та кіберполіції працювали над встановленням місцезнаходження підозрюваного. Згодом його запильнували аж у Миколаєві.
Спільними зусиллями хмельницької та миколаївської поліції скандального блогера затримали та доставили до нашого міста.
Хмельницький міськрайонний суд обрав Сороченку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під заставу у 40 тисяч 140 гривень. Правопорушник вніс заставу. На запитання журналістів, чи є Росія агресором, так і не відповів.
Натомість свої дії назвав дрібним хуліганством і готовий за нього нести відповідальність.
А вже під час чергового стріму в соцмережі висловив погрози та образи на адресу учасників бойових дій на Донбасі та їхнім сім’ям. Суд розглядатиме цю справу після того, як поліція завершить розслідування.

Ольга Сєргєєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *