Без категорії

“Свобода” оголошує всеукраїнський конкурс “Герої у моїй родині”

До Дня героїв України (23 травня) ВО “Свобода” оголошує всеукраїнський конкурс учнівських творів “Герої у моїй родині”. Його метою є популяризація героїчних сторінок історії України.
Об’єктами конкурсних творів можуть бути історії людей (як із минулого, так і сьогодення), які жили й працювали на благо Української держави.
Конкурс відбудеться у трьох номінаціях: учні 5-7, 8-9, 10-12 класів. Для участі необхідно подати одну роботу в довільному стилі. Вимоги до оформлення: розмір — 1-3 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, 14 кеґель, міжрядковий інтервал — 1. Можна додавати фото героїв оповідей. В електронному листі потрібно вказати: прізвище, повне ім’я та вік автора, навчальний заклад, клас, повну домашню адресу, контактний телефон, адресу електронної скриньки. Роботи потрібно надсилати до 19 травня 2019 року на електронну адресу: istoriyasvoboda@ukr.net
У кожній номінації журі визначає по три переможці, які нагороджуватимуть книгами та іншими цінними призами. Усі роботи конкурсантів будуть опубліковані на сторінці конкурсу “Герої у моїй родині” у Фейсбук. Твори, що здобули призові місця, будуть опубліковані у газеті ВО “Свобода”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *