Соціум

Швидка Людмила Оляновська

У китайському місті Сучжоу відбулися престижні міжнародні змагання зі спортивної ходьби. Протягом чотирьох днів спортсмени долали щоденно вулицями цього семимільйонного міста дистанції різної протяжності, щоб у підсумку за найкращим часом виявити сильніших як в особистому, так і в командному заліках.

Серед жінок переможницею стала Людмила Оляновська (на фото) з Солобковець Ярмолинецького району, котра в серпні здобула звання  віце-чемпіонки Європи і нині представляє Київську та Хмельницьку області. У перші два дні вона фінішувала другою, а в наступні — першою, підтвердивши статус фаворитки. Гідну конкуренцію нашій землячці склали китаянки та росіянки, але Людмила віддавати перемогу нікому не збиралась. Загальну дистанцію у 49,3 км вона пройшла за 3 год. 38 хв. 25 с.
На жаль, у командному заліку українки посіли лише сьоме місце, чоловіки ж стали третіми. Окрім медалей, всі призери отримали грошові винагороди.
А в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР, де Хмельниччину представляла обласна ДЮСШ (тренер Олена Лещенко). Трасу в 10 км серед юніорів другим завершив її вихованець Андрій Розгон. На дистанції 3 км серед дівчат віком до 13 років найкращою серед наших була 11-річна Юлія Погребняк, яка фінішувала 15-ю. Тож у підсумку наша команда опинилася в середині турнірної таблиці: 11-е місце серед 22 колективів ДЮСШ.