Соціум

Фурор хмельницьких веслярів на чемпіонаті Європи

Чотири нагороди з 13, здобутих українською збірною на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, завоювали вихованці Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи — Павло Алтухов (на фото), Дмитро Янчук та Інна Гищун.

Загалом команда здобула третє місце серед юніорів і четверте — серед молоді до 23 років. Днями з перемогою збірну привітав Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

На змаганнях, що проходили у польському місті Познань, стипендіат Хмельницької міської ради Павло Алтухов виборов дві золоті медалі: у дистанціях на 500 та 1000 метрів. Так він зумів повторити свій минулорічний успіх: у 2012 році юний спортсмен був першим серед юніорів у каное-одиночці на цих же дистанціях у португальському Монтемор-о-Вело.

Ще один хмельничанин Дмитро Янчук разом із Олегом Тарновським, Олександром Сівковим та Едуардом Шеметилом здобули першість на 1000 метрах. А байдарочниця із Хмельницького Інна Гищун у парі з Анастасією Тодоровою завоювала бронзу на 500 метрах.