До них, отих стихійних продовольчих ринків і торговельних місць, ми вже звикли, хоч не може не насторожувати і їх очевидний ріст, до речі, не лише в нашому місті, але й по всій Україні.
До них, отих стихійних продовольчих ринків і торговельних місць, ми вже звикли, хоч не може не насторожувати і їх очевидний ріст, до речі, не лише в нашому місті, але й по всій Україні. Взагалі-то є у їх появі і своя закономірність, адже з’являються вони зазвичай у тих місцях, де є кращий доступ до приміського транспорту. Як-от біля ринку “Ранкового” поблизу Кам’янецького переїзду чи біля залізничного вокзалу, де стихійна торгівля функціонує ніби за розкладом приміських електричок. Щоправда, є винятки: як-от біля торговельного центру “Ріко” на проспекті Миру чи біля філії “Брокбізнесбанку” (так званій “стометрівці” біля продовольчого ринку)…
Зрозуміло, що не від доброго життя селяни везуть свою продукцію до столу городян, що на цих стихійних ринках вже з’явилася своя каста перекупників (а де їх нема? — скажете). Не позаздриш тут нашим санітарним службам, правоохоронцям, які нібито зобов’язані боротися з явищем стихійної торгівлі продуктами та дарами полів і садків у недозволених місцях. Але це вже факт, що за їх ростом більшість з нас може оцінювати рівень свого благополуччя…
М.Делікатний
На фото: стихійний продовольчий ринок біля залізничного вокзалу
Фото Дмитра СВІДЕРСЬКОГО