Соціум

Ірина Кіндзерська знову бронзова призерка етапу кубка світу

Нагороду за третє місце подолянка здобула в перший день змагань, які днями завершилися в Алма-Аті.

Вихованка дунаєвецької школи дзюдо вже не раз була переможницею та призеркою кубків світу, тому поповнення свого активу ще однією відзнакою лише підтвердило, що наша землячка є однією з кращих спортсменок світу у ваговій категорії +78 кг.

На шляху до фінального турніру Іра достроково виграла у представниці Казахстану Зульфії Мухамедьярової і спортсменки з Киргизстану Нагіри Сарбашової. Але в півфіналі не змогла протистояти бронзовій призерці чемпіонату Азії та азіатсь-ких ігор цього року, господині татамі Гульжан Іссановій. Через це нашу представницю чекав втішний турнір. У ньому подолянці протистояла ще одна спортсменка казахстанської збірної Заріна Абдрассулова, яку вона обіграла двома оцінками “юко” і переможним “іппоном”.

Таким чином, підопічна Віктора Кощавцева і Костянтина Мудрика виграла четверту нагороду в 2011 році. Раніше Ірина ставала бронзовою призеркою Гран-прі Баку і кубків світу в Мадриді і Лісабоні.

Ще одна наша спортсменка Іванна Макуха (до 78 кг) завершила змагання з сьомим результатом.