Соціум

Відбувся Кубок міста з шахів

Нещодавно у Хмельницькому завершився Кубок міста з шахів, присвячений 20-й річниці Незалежності України.

За першість цьогоріч змагалися майстер ФІДЕ, три кандидати в майстри спорту, а також досвідчені та молоді гравці. Ще на старті змагань першість тримали студент ХНУ О.Каштанов та майстер ФІДЕ М.Григорів, які перемогли у перших чотирьох партіях. У п’ятому турі Каштанов зумів переграти свого головного суперника Григоріва, очоливши таким чином турнірну таблицю, хоча у наступних двох турах він втратив пальму лідерства.

В останньому турі Кубок міста виборов О.Кравець, який переміг С.Попова, набравши 7,5 очка з 9 можливих. По 7 очок набрали О.Каштанов, С.Попов та М.Григорів, які відповідно посіли друге, третє і четверте місця.

Серед жінок кращий результат показала ветеран спорту, багаторазова чемпіонка міста й області В.Коштенко. Друге місце виборола ветеран спорту А.Публічук, а третю сходинку посіла наймолодша учасниця змагань, учениця 3 класу СЗОШ №1 Є.Азятко.

За результатами змагань усі переможці отримали грамоти й цінні подарунки від міського управління молоді та спорту.