Соціум

Золоті удари Дениса Лазарева

Вже вшосте в Херсоні відбувся міжнародний боксерський турнір класу “А” пам’яті Миколи Мангера. Окрім спортсменів із сусідніх держав — Молдови, Росії, Білорусі, на ньому своїх чемпіонів представили Англія, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Марокко, Уельс і Туніс. Не зважаючи на солідну конкуренцію, господарі змагання — українська збірна незмінно посіли перше місце. На противагу торішнім 22 медалям, цього разу нашим хлопцям вдалося покращити свій результат: вони здобули 26 нагород.

Серед семи відзнак найвищого ґатунку є й одна вихованця хмельницького боксу Дениса Лазарева (69 кг). Наш майстер спорту міжнародного класу провів три бої. Перший поєдинок спортсмен ДЮСШ №2 “Авангард” відбоксував з представником африканського континенту, тунісцем Омаром Бахрі — 12:3 на свою користь. Потім так само впевнено здолав колегу по команді — Григорія Пряду. Протистояння українців мало такий результат — 21:7. Фінал відбувся з молдованином, бронзовим призером чемпіонату світу серед студентів Василем Білоусом. Рахунок їх зустрічі 14:11. Золото дісталося хмельничанину.

Нагадаємо, що вже за місць Дениса чекає чемпіонат Європи. Континентальна першість цього року відбудеться в турецькому Стамбулі.