Соціум

З Кубка України привезли дві медалі

На Кубку України з бойового самбо серед чоловіків збірна нашої області посіла третє командне місце. На рахунку наших самбістів дві нагороди — золота і срібна.

Організатором змагання виступила Федерація бойового самбо України за підтримки столичного міського осередку з цього виду спорту. Попередні поєдинки проходили в спорткомплексі Київського політехнічного інституту, фінали — у виставковому центрі АККО Інтернешинал. У змаганнях взяли участь 152 спортсмени з 16 областей України. Цього разу представникам нашої області дісталася лише одна нагорода найвищого ґатунку. Здобув її важковаговик Олександр Гребенюк (+ 90 кг). У фіналі хмельницький спортсмен поборов вихованця столичної школи бойового самбо Тимура Шамурадова.

Іншому нашому земляку з Шепетівки Дмитру Дмитрачу (на фото справа), який виступає у найлегшій ваговій категорії — до 57 кг, дісталося друге місце. Наш дворазовий віце-чемпіон світу в вирішальній сутичці поступився своєму супернику з Донеччини Руслану Бєлікову. Окрім срібної медалі, цей день запам’ятається для Дмитра ще однією приємною подією: він отримав майстерське посвідчення, з чим його і вітаємо.