Соціум

У Раковому є за що дякувати обранцям

З нинішнього місяця міська рада відновлює практику звітів депутатів на виборчих округах. Відбуваються вони за сталою схемою, коли участь у цих зустрічах з виборцями беруть відповідальні працівники міських управлінь, відділів та комунальних підприємств. Розпочати звітний цикл було довірено обранцю від 29-го виборчого округу Віктору Паламарчуку. Разом з ним прозвітувати про виконання доручень виборців був запрошений його колега Юрій Тюлькін, який закріплений за цим округом фракцією ВО “Батьківщина”.

З нинішнього місяця міська рада відновлює практику звітів депутатів на виборчих округах. Відбуваються вони за сталою схемою, коли участь у цих зустрічах з виборцями беруть відповідальні працівники міських управлінь, відділів та комунальних підприємств. Розпочати звітний цикл було довірено обранцю від 29-го виборчого округу Віктору Паламарчуку. Разом з ним прозвітувати про виконання доручень виборців був запрошений його колега Юрій Тюлькін, який закріплений за цим округом фракцією ВО “Батьківщина”.

Виборчий округ №29 — це житловий масив військового містечка мікрорайону Ракове. Територія ця специфічна, оскільки містечко належить військовому відомству. Тутешні мешканці є жителями міста з усіма відповідними інтересами та правами на комфортне проживання, але забезпечувати ці потреби має будинкоуправління №2 КЕЧ, а не комунальні служби міста. Таке роздвоєння у побутовому обслуговуванні негативно позначається на життєвих реаліях. Отож його подолання — чи не головне, хоча й вельми складне завдання для місцевих обранців. Щастить у цьому далеко не всім — з різних причин. Але зусилля Віктора Паламарчука щодо цього можна вважати унікальним явищем. Як стверджували виборці, ветерани мікрорайону: “Таких депутатів, як він та його колега Сергій Болотніков, Ракове ще не знало за всю свою історію”.

Поєднання цих двох імен, хоча Болотніков є депутатом від сусідніх Книжковець, у схвальних виступах людей звучало постійно. Це було логічною даниною за все ними зроблене. Отже, звітувати Віктору Паламарчуку було про що. Список здійсненого за 16 зверненнями виборців видався чималим, а його пункти значно перевищили цю кількість.

Те, що мало робити БУ №2, поклав на себе депутат Паламарчук сам або з колегою. В облаштуванні містечка — це омолодження і додаткове озеленення місцевого парку, реконструкція у ньому ігрового майданчика, ремонт входу Будинку офіцерів, асфальтування прибудинкових територій на вул. Майборського та їх освітлення, облаштування чотирьох спортивних ігрових майданчиків на вул. Довженка, встановлення 11 лавок для відпочинку та 12 дитячих пісочниць, зрізання старих дерев на вул. Попова та на території НВО №9. Значна частина цих робіт була виконана за власні кошти обох депутатів.

Благодійна складова їхньої діяльності взагалі заслуговує на окрему тему, пов’язану з місцевим патріотизмом бізнесу. Судіть самі. Депутат Паламарчук, який нині очолює КП “Електротранс”, спрямовував власні кошти на лікування та побутові потреби ветеранам війни та інвалідам, надавав їм грошову допомогу до державних свят, робив пожертви храму, забезпечив комп’ютерною технікою НВО №9 та НВК №10, а спецодягом — працівників БУ №2.

Завдячують місцеві мешканці депутатському дуету Паламарчук-Болотніков і в організації та проведенні масових святкових дійств: Масляної у Книжківцях, до Дня Збройних Сил з солдатською кашею, численних конкурсів та заходів для дітей. Все це також за їхній рахунок.

Почув слова щирої подяки Віктор Паламарчук і за поліпшення тролейбусного руху в мікрорайоні, тобто і свої службові зобов’язання він виконує зразково.

Юрій Тюлькін, представник найбільшої фракції міської ради, яка значною мірою визначає політику влади в місті, познайомив виборців з переліком робіт у мікрорайоні, котрі вже виконали комунальні служби. Це і поточний ремонт вулиць, і зрізання старих дерев, і цілий комплекс соціальних заходів з адресної допомоги громадян. Варто відзначити, що 25 тисяч мешканців Ракового обслуговують комунальні заклади: поліклініка №3, дитсадки і школи, матеріальну допомогу надає управління праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

Секретар міської ради Валерій Лесков, який головував на цій звітній зустрічі, особливо підкреслив, що масштаби робіт у мікрорайоні були б набагато більшими, якби військове відомство передало своє містечко у Раковому місту. Поки що всі місцеві негаразди пояснюються саме байдужим ставленням відповідних структур цього відомства. Як приклад, відсутність керівництва БУ №2 на зустрічі. Її учасники розцінили це як відкритий виклик міській владі та небажання з нею співпрацювати. Власне, люди пояснили це небажання нездатністю зробити щось реальне та відвертою відстороненістю від потреб людей. Відтак останнім залишається лише просити якнайшвидше вирішити всі проблеми з Міністерством оборони щодо передачі містечка до міської комунальної сім’ї. “Нам уже набридло відчувати себе, як на острові, бути нічиїми, якщо виникають якісь проблеми”, — казали вони.

А поки що люди просять відкрити додатковий автобусний маршрут до гуртового ринку на вулиці Купріна, подбати про нормальну роботу молочного магазину на вулиці Ціолковського, покращити стан будинку №16 на вулиці Довженка, зрізати старі дерева на вулиці Майборського.

Валерій Лесков на завершення звітної зустрічі подякував виборцям за небайдужість і запевнив, що міська влада увагою їх не обділить.

Володимир Разуваєв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *