Соціум

Cамбісти привезли 11 медалей

В одеському спорткомплексі “Краян” визначилися сильніші самбісти країни серед молоді та юнаків. Нагороди привезли і представники нашої області.

Серед спортсменів 12-13 років наша збірна виграла три медалі: Євген Михальчук (52 кг) став переможцем, Назар Галушка (33 кг) та Роман Жураковський (48 кг) — другі сходинки.

Серед юнаків 1996-1997 років народження подільські самбісти піднімалися на п’єдестал пошани п’ять разів. Євген Лісовський (45 кг) і Олександр Марчук (+82 кг) відстояли золоті медалі. Максим Нечипорук (68 кг) поступився лише у фіналі, ставши другим. А Ігор Грохольський (39 кг) та Валентин Усатий (62 кг) закрили трійку сильніших бійців країни.

Серед юнаків найстаршої вікової групи — 16-17 років переможцями стали ще двоє наших хлопців — Ігор Мороз (53 кг) та Руслан Лінник (82 кг). Срібну відзнаку за свої старання отримав важковаговик Андрій Мендрик (+90 кг).

Отож, з 11 особистими відзнаками наша команда посіла друге командне місце, пропустивши вперед збірну Дніпропетровщини. На третій сходинці — спортсмени Харківщини.