Соціум

“Кавказ” обранцю довіряє

Територію виборчого округу №25 нинішні мешканці називають Нижнім Дубовим, а серед старожилів-проскурівчан поширена призабута назва “Кавказ”. Свого часу для зміцнення західного кордону Російської імперії напередодні Першої світової війни сюди перекинули дивізію з Кавказу. З того періоду лише провулок і проїзд Іподромний зберегли свою назву, всі інші вулиці отримали нові: Красовського, Гастелла, Франка, Пересипкіна, Черняховського, Суворова, Сіцінського, Кошового, Ярослава Мудрого, Пілотська, Козацька… Поєднання сьогодення та давнини і нині визначає особливість цього району. Рахуватися з цим доводиться і комунальникам, і депутатам. Про це йшлося на звітній зустрічі Людмили Головко з виборцями, яка відбулася минулого тижня у приміщенні ЖЕКу №5.

Територію виборчого округу №25 нинішні мешканці називають Нижнім Дубовим, а серед старожилів-проскурівчан поширена призабута назва “Кавказ”. Свого часу для зміцнення західного кордону Російської імперії напередодні Першої світової війни сюди перекинули дивізію з Кавказу.

 

З того періоду лише провулок і проїзд Іподромний зберегли свою назву, всі інші вулиці отримали нові: Красовського, Гастелла, Франка, Пересипкіна, Черняховського, Суворова, Сіцінського, Кошового, Ярослава Мудрого, Пілотська, Козацька… Поєднання сьогодення та давнини і нині визначає особливість цього району. Рахуватися з цим доводиться і комунальникам, і депутатам. Про це йшлося на звітній зустрічі Людмили Головко з виборцями, яка відбулася минулого тижня у приміщенні ЖЕКу №5.
За всіма ознаками і ходом зібрання цей звіт можна вважати зразковим, бо він особливо вирізнявся від абсолютної більшості попередніх. По-перше, депутату вдалося зібрати під одним дахом відповідальних працівників різних комунальних служб. По-друге, кожен або доповідав за свою роботу, або відповідав на запитання та звернення громадян, а депутат не видавав здійснені ними роботи за особисту заслугу. Так, про діяльність ЖЕКу №5 у минулому році та цьогоріч докладно розповів його начальник Олександр Забурмеха. Акцент він зробив на проведеному благоустрої прибудинкових територій, санітарному очищенні дерев, ремонтних роботах у житлових будинках, налагодженні їх освітлення… Водночас зупинився на проблемах: брак коштів, бо тариф не покриває затрат, низьку культуру людей, різницю в потребах приватного сектора і багатоповерхівок, зношення старих будинків… Людмила Головко, не зупиняючись на здобутках ЖЕКу №5,  відзначила ефективну співпрацю і фаховий рівень його начальника, не стала докладно перераховувати й власні досягнення. Про це з вдячністю більше говорили виборці: про надання їм матеріальної допомоги, соціальної підтримки, уваги до конкретних проблем, проведення ремонтів — все, що вона ініціювала за їхніми зверненнями. Натомість депутат орієнтувала  зібрання на інше: “Все зроблене — заслуга насамперед громади. Нині маємо визначити завдання на майбутнє”.
Скориставшись нагодою, учасники звітної зустрічі засипали запитаннями Сергія Шепурева, який представляв управління транспорту і зв’язку міської ради, і Віталія Гурського — заступника начальника управління ЖКГ. Йшлося про недостатнє транспортне обслуговування району Дубове-2, підтоплення вулиць приватного сектора, відсутність там каналізації. Характерно, що мешканці “Кавказу” є щирими патріотами свого мікрорайону і міста загалом, людьми небайдужими, досвідченими по життю. Вони висловили чимало зауважень і конкретних пропозицій щодо покращення пасажирських перевезень, роботи торговельної мережі, ремонту доріг і тротуарів. Не уникнуло зібрання і розмови про загальний стан справ у державі. Люди обурювалися діями уряду і Верховної Ради — саме це їх хвилює найбільше. Не дивно, що вони знайшли спільну мову і з секретарем міської ради Михайлом Криваком, і зі своїм депутатом.
Щире, відверте спілкування — ознака повної довіри до обранця. Отож недивно, що Людмилу Головко обирають до міської ради вже втретє. Відповідно довіряють і колеги, обравши головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.
Володимир РАЗУВАЄВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *