Зазвичай до міської влади громадяни звертаються у випадках, коли уже безсилі вирішити власні проблеми.
Так і цього разу, коли прийом проводив заступник міського голови Володимир Гончарук, 79-літня мешканка вулиці Трембовецької, 49 Маргарита Єрьоменко попросила розібратися з нарахуванням їй плати за використане тепло. Жінка перебувала в стресовому стані від платіжки, в якій зазначалася сума її боргу теплопостачальній організації — 6851 грн. “Я користуюся субсидією, обов’язковий платіж сплачувала ретельно і навіть мала переплату. Тож не розумію, як виник такий великий борг і як я зі своєї мізерної вчительської пенсії (1400 гривень) буду його віддавати?” — мало не плакала відвідувачка. Ситуацію прояснила заступник директора з економічних питань КП “Хмельницьктеплокомуненерго” Світлана Остап’юк. Виявляється, минулого опалювального сезону в двоповерхівці, де проживає Маргарита Михайлівна, тариф на тепло становив 13,72 гривні за метр квадратний і його повністю покривала субсидія, оскільки складала 26 грн. за метр квадратний. А тому утворилася так звана економія, тобто сума невикористаної субсидії, яку згідно з Постановою Кабінету міністрів України №534 від 23.08.2016 року “Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення” держава повернула собі назад. Наразі загальна сума повернутої державі субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) КП “Хмельницьктеплокомуненерго” складає 8,7 мільйона гривень. Вислухавши пенсіонерку, Володимир Гончарук пообіцяв їй посприяти у вирішенні цієї проблеми.
Наступна відвідувачка поскаржилася на керівника ЖКК “Будівельник” Василя Сливу за неякісний ремонт у будинку №32 на вулиці Заводській. Володимир Гончарук одразу сконтактував з начальником ЖКК і взяв із нього слово, що ремонт буде закінчено вчасно і якісно.
Мешканку гуртожитку, що належить підприємству “Пригма-Прес”, цікавило питання поліпшення житлових умов.
Конкретними термінами саночистки дерев зацікавився мешканець приватного будинку, що поблизу СЗОШ №7. Він зауважив, що дерева, які давно не обрізали, загрожують людям. А тому попросив пришвидшити їх саночистку.
Керівник навчального закладу, де проходив виїзний прийом громадян, звернула увагу заступника міського голови на неякісне асфальтне покриття шкільного майданчика, на якому проходять усі врочистості, й попросила зробити його ремонт.
Вікторія СТАНДРІЙЧУК