Соціум

“Диявольське” число хмельницьких “Гладіаторів”

Після низки поразок хмельницька команда з американського футболу “Гладіатори” у неділю на полі стадіону “Поділля” нарешті показала, хто у домі хазяїн, розгромивши рівненських “Монархів” з доволі незвичним рахунком.

Минулорічна зустріч “Гладіаторів” з “Монархами” завершилася поразкою хмельничан на власному полі з рахунком 22:40. Тому логічно, що наші футболісти прагнули відігратися.
Тепер на полі стадіону “Поділля” “Гладіатори” почувалися впевнено, бо під час своєї першої гри на цьому майданчику, коли 11 червня вони програли київським “Слов’янам” з рахунком 8:44, хмельницькі футболісти виглядали відверто розгубленими.
З перших хвилин гри вони почали активно атакувати противника. І це дало результат — гладіатори забили перший тачдаун, який одразу приніс шість очок. Обидві команди грали на грані емоційного вибуху, через що суддя часто зупиняв матч та оголошував про порушення правил.
Ситуацію зіпсував сильний і не-очікуваний дощ, який змінив спекотну погоду. Через зливу довелося на деякий час зупинити гру. У час вимушеної перерви відвідувачам матчу не дали сумувати дівчата з груп підтримки обох команд. Вони виконували акробатичні трюки і танцювали й у спеку, й у дощ.
Коли злива вщухла і залишила по собі мокре поле, “Монархи” спромоглися заробити свої єдині шість очок, які врятували їх від поразки всуху.
У результаті “Гладіатори” помстилися за свої минулі поразки і виграли матч із “диявольським” рахунком — 66:6.