На ці дні лютого — 18-20 числа припали найжахливіші, найкривавіші події Євромайдану 2014 року.
На ці дні лютого — 18-20 числа припали найжахливіші, найкривавіші події Євромайдану 2014 року. По суті, після розстрілів активістів у столиці Майдан спротиву й став Революцією гідності. Київська Інститутська, щедро полита кров’ю розстріляних снайперами патріотів, тепер носить назву Героїв Небесної сотні — на честь тих найсміливіших, хто до останнього подиху відстоював право на вільне життя — не лише для себе, а й для всіх українців, для всієї України.
Не обійшовся без жертв і Хмельницький. Серед героїв Небесної сотні — Артем Мазур, котрий загинув у Києві, та Людмила Шеремет, розстріляна 19 лютого під стінами СБУ, яке після невинної крові того ж вечора було огорнуте полум’ям активістів…
Ці події, безперечно, у кожного закарбувались у пам’яті. Не забуде наш народ про страшні уроки боротьби зі злочинною владою, адже ця боротьба й нині триває на сході країни, де продовжують гинути найвіддані українські патріоти, відстоюючи незалежність держави у боротьбі з російською агресією.
Вшановуючи героїв Майдану, ми пам’ятаємо, що влада досі не дала відповідей, які хвилюють нас, зокрема у розслідуванні справ щодо вбивств героїв Небесної сотні, а суспільство не бачить реального поступу на шляху до євроінтеграції.
На фото з архіву редакції: столичний Майдан у вогні, під стінами СБУ
в Хмельницькому після розстрілу Людмили Шеремет
Хмельницький вшанує пам’ять героїв Небесної сотні 20 лютого, у суботу, меморіальними заходами.
– У музеї-студії фотомистецтва о 15.00 відкриється виставка “Майдан. Героїчний поступ українського народу”.
– У кінотеатрі ім. Т.Шевченка о 16.00 хмельничани зможуть згадати події Революції гідності, переглянувши тематичний фільм.
– О 16.00 від Ангела Скорботи вулицями Проскурівською, Кам’янецькою до майдану Незалежності запланований марш “Пам’яті героїв”.