Партійці “УДАРу” з усієї області з’їхалися до Хмельницького обговорити проблему розбудови партії, депутатської роботи й вимог до кандидатів у депутати на місцеві вибори.
Партійці “УДАРу” з усієї області з’їхалися до Хмельницького обговорити проблему розбудови партії, депутатської роботи й вимог до кандидатів у депутати на місцеві вибори.
Збори були робочими, на них порушувалися гострі та не дуже зручні для партійців питання. Водночас зібрання було відкритим як для вільних слухачів, так і для преси. Відтепер так буде завжди, партія постійно працюватиме прозоро, пояснив голова обласного осередку політичної партії “УДАР” Василь Міракін.
Та якщо нові люди лише приглядалися, що й до чого, партійні старожили сміливо виносили на публіку конструктивні пропозиції щодо подальшої розбудови партії та критичні зауваження стосовно недоліків у роботі.
Відсутність чіткого розуміння, що ж має робити партія та домовленості з владою, заважали, за словами заступника голови Кам’янець-Подільської міської організації “УДАР” Мирослава Мошака, змінити ситуацію та владу в місті.
За його словами, серед партійців не було розуміння, що повинна робити партія, а були лише кулуарні домовленості з опонентами.
Щодо розбудови партійних осередків, Мирослав Мошак окреслив три потреби: фінансування, людські ресурси і засоби масової інформації.
На відсутність кадрових змін вказав партійцям ще один представник із Кам’янця-Подільського Ігор Шевага. Він закликав однопартійців не “ділити посади”, а об’єднуватися, щоб змінювати життя навколо себе.
Свої вимоги до партійців та кандидатів у депутати різного рівня озвучив і Василь Міракін. Він переконаний: справжній представник партії “УДАР” має бути авторитетним та впізнаваним у своєму регіоні, самодостатнім як особа і з незаплямованою репутацією. Саме такі кандидатури кожен голова районного та міського осередку мусить представити до 10 березня.
“До 1 березня у вас повинні бути кандидати у депутати місцевих рад. Також мусите мати кандидатів на сільських та міських голів. Люди повинні бути самодостатніми, з активною життєвою позицією, лідерами. Важлива відсутність іміджевих ризиків. Бо, зробивши помилку один раз, треба дуже довго працювати, щоб повернути собі добре ім’я”, — наголосив Василь Міракін.
Натомість керівники районних організацій висловили свої побажання стосовно того, що потрібно врахувати та виправити у партійній роботі.
Окрім вищеназваних “розподілу посад”, домовленостей з опонентами та “відсутністю бачення партійної роботи”, які озвучили представники Кам’янець-Подільської організації, додалися ще й питання про фінансування оплати праці, офісні приміщення та зустрічі з виборцями.
Представник центрального виконавчого комітету Іван Добровольський зазначив, що на Хмельницьку обласну організацію покладаються великі надії, бо у неї потужна команда.
Олег КРАВЧУК