Ми розповідали про відправлення на фронт волонтерського вантажу фонду “Патріоти України” напередодні свята Миколая.
Ми розповідали про відправлення на фронт волонтерського вантажу фонду “Патріоти України” напередодні свята Миколая. Тож нині повідомляємо, що ця поїздка, як і попередні, була успішною, а посланців хмельницького Миколая радо зустрічали на фронті. Власне, з екіпажем у складі Романа Ковальчука, Сергія Кисельова та Бориса Голодного ми зустрілися одразу по приїзду додому.
Хлопці, як і планували, вже підвечір минулого четверга були у селищі Піски біля донецького аеропорту, де, власне, залишили найбільше своїх подарунків бійцям з 80-ї аеромобільної бригади. Щоправда, спершу вони побували у наших земляків-десантників під Дебальцевим, у Слов’янську, Краматорську, Волновасі та інших місцях.
А в Піски привезли ще й особливий подарунок — дизельну теплову “гармату” для обігріву мобільного госпіталю. Дуже пам’ятною була ця поїздка на зустрічі з земляками: бійцю Олександру Михайлюку з Деражні, який нині захищає наш спокій під Дебальцевим, передали навіть листа від дівчини з його міста, не забувши і про інші, більш матеріальні подарунки. Не обділили хлопців з Меджибожа та Городка. Два дні перебування у Пісках запам’ятаються і враженнями від зустрічі зі знімальною групою телекомпанії ICTV, з якою сюди прибув російський актор Анатолій Пашинін, тож наших волонтерів з ним побачила у недільному випуску новин уся Україна. Запам’ятається їм знайомство з місцевим військовим пенсіонером, якому нікуди їхати зі зруйнованого селища. Хлопці надали йому посильну допомогу, а ще зібрали на його подвір’ї відро осколків.
Нині “Патріоти України” готуються до нової поїздки на фронт і хочуть встигнути потрапити на передову ще до Нового року, хоч думають вже і про поїздку під Різдво. Особлива увага фонду віднедавна привернута до мобільного госпіталю у Пісках, де їх обов’язково зустріне лікар з Теофіпольщини з позивним Апостол. А ще вирішили у фонді поздоровити зі святами дітей з сімей загиблих на фронті і Майдані героїв, тож закликають усіх небайдужих долучитися і до цієї їх ініціативи. До речі, там, на передовій, радо зустріли листи студентів з нашого МАУПу.
В.Сівач
На фото: газету “Проскурів” завдяки волонтерам читають і на фронті : разом з бійцями 80-ї бригади