Соціум

Що думаєте про агресію Кремля та події в Україні?

Алла Бруснічкіна, голова міського добровільного товариства інвалідів “Спілка інвалідів Чорнобиля”:
—  Ми, чорнобильці, ніколи не визнаємо законним референдум у Криму. Якщо хтось хоче жити в Росії — нехай туди їде, а своїх громадян з Криму чи Росії завжди готові прийняти в себе. Молимося за українські сім’ї в автономії. А ще закликаємо наших колег-чорнобильців у Росії: піднімайтеся! Ми у себе змогли знести Януковича з його владою, отож зробіть те ж у себе і разом відсвяткуємо спільну перемогу! Нічого не маємо проти народу Росії, не хочемо війни з ним, але повинні оголосити війну російським товарам. У себе ж, в Україні, хочемо, щоб весна, яка прийшла на нашу землю, принесла мир і злагоду, спокій на душі та серці…

Алла Бруснічкіна, голова міського добровільного товариства інвалідів “Спілка інвалідів Чорнобиля”:
—  Ми, чорнобильці, ніколи не визнаємо законним референдум у Криму. Якщо хтось хоче жити в Росії — нехай туди їде, а своїх громадян з Криму чи Росії завжди готові прийняти в себе. Молимося за українські сім’ї в автономії. А ще закликаємо наших колег-чорнобильців у Росії: піднімайтеся! Ми у себе змогли знести Януковича з його владою, отож зробіть те ж у себе і разом відсвяткуємо спільну перемогу! Нічого не маємо проти народу Росії, не хочемо війни з ним, але повинні оголосити війну російським товарам. У себе ж, в Україні, хочемо, щоб весна, яка прийшла на нашу землю, принесла мир і злагоду, спокій на душі та серці.
Закликаємо наших спілчан не сплачувати внески до організації, а пересилати ці кошти смс-повідомленням на підтримку української армії, адже маємо підтримати морально і матеріально наших воїнів. Хочу звернутися до жінок України: не чекайте допомоги від держави, а чим більше народжуйте дітей і називайте їх іменами загиблих героїв Майдану. Пам’ятаймо: ми — нація, котра доведе світові свою правду.

Сергій Трояновський, голова товариства російської культури “Русь”:

—  У суспільно-політичній ситуації в Україні багато в чому винна нова влада: або поспішними непродуманими кроками, або бездіяльністю. Настрої і тенденції, котрі відчутно визначилися на півдні та сході країни як реакція на події в Києві, вимагали від влади відповідних кроків — нехай і компромісних, але зрозумілих та логічних. Слід було сформувати уряд  національної єдності — за угодою 21 лютого. До того ж усвідомлення реальної ситуації у регіонах, насамперед у Криму, вимагало оголошення проведення референдуму про державний устрій України зверху, а не знизу, що зняло б напругу в суспільстві. Також владі необхідно відхреститися від радикальних та екстремістських організацій, які провокують напругу в державі та суспільстві. Ці організації влада повинна заборонити і розпустити. А головне, у цей та наступні часи, щоб люди, які взяли на себе відповідальність за долю України, приймали виважені рішення, а не керувались емоціями.

Франц Міцінський, голова обласного осередку Спілки поляків:

—  Прикро і сумно, що два брати посварилися й наробили біди один одному. Натомість усі нинішні події, як ніколи, згуртували народ України, людей, котрі були доведені старою владою до відчаю. Ситуація нині складна і тривожна, наші покоління подібного ще не переживали, але бути треба оптимістами. Нехай усе скінчиться лише військовими навчаннями з обох сторін. Віримо, що Україна наодинці з зовнішніми загрозами не залишиться.
До слова, наш осередок уже декілька тижнів опікується пораненими активістами Майдану, які лікуються у Чехії та Польщі. Вони щиро вдячні цим країнам за допомогу, але їхня участь у подальшій долі України нею не обмежуватимуться. Особисто повністю підтримую звернення Арсенія Яценюка до народу України і впевнений, що країна вистоїть у цей важкий час. Нам усім треба прагнути злагоди і виваженості на місцях, уникнути будь-якої колотнечі за посади, а новій владі не забувати, що невдовзі треба буде звітувати за перші 100 днів своєї діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *