Соціум

Що вас змусило вийти на Майдан?

Максим Францішкевич, студент:
— Приходжу на Майдан щодня ще з минулого тижня, адже мені не байдуже майбутнє України. Якщо сидіти, склавши руки, то нічого не буде, ніхто не допоможе нам, окрім нас самих. Потрібно об’єднатися й зробити світлим майбутнє нашої держави. Тому закликаю всіх хмельничан виходити на страйк.

Богдан Міхняк, депутат Хмельницької міської ради:
— А як можна інакше нині продемонструвати нам усім свою позицію і бачення майбутнього власного народу та держави? До речі, мав навіть критичні закиди, що з друзями взяв участь 1 грудня у маніфестації в Києві, що, бачте, взяв участь у позачергових 29-й і 30-й сесіях міської ради. Знаєте, я добре усвідомлюю, як непросто нинішній Україні йти до євростандартів в організації суспільного життя, в економіці, але переконаний заразом і в тому, що альтернативи євроінтеграційному курсу у нас немає. Тож своїм критикам скажу просто: подумайте, шановні, про майбутнє своєї держави, насамперед своїх дітей, онуків, вкрасти в яких європейську перспективу не можна дозволити нікому. Зрозуміло, що виступаю за мирне розв’язання цієї непростої політичної кризи в країні, що надзвичайно загострилася після пролиття невинної крові молоді зранку 30 листопада, за що усі винні, без винятку, мають понести найсуворіші покарання. Але зрозуміло, що нині в Україні якраз той час, коли треба всім нам продемонструвати чітку громадянську позицію, якщо, звичайно, вона у нас є.

Максим Францішкевич, студент:
— Приходжу на Майдан щодня ще з минулого тижня, адже мені не байдуже майбутнє України. Якщо сидіти, склавши руки, то нічого не буде, ніхто не допоможе нам, окрім нас самих. Потрібно об’єднатися й зробити світлим майбутнє нашої держави. Тому закликаю всіх хмельничан виходити на страйк.

Сергій Скоробогатий, член ради козацьких отаманів України:
— У мене є переконання, є діти. Коли побачив, як “Беркут” знущається над студентами, просто не міг цього терпіти. Там могла бути і моя дитина. На Майдан повинен вийти кожен громадянин, бо європейські цінності забезпечують дотримання прав людини. Прошу хмельничан вийти на майдан, адже, якщо будете революціонерами лише на диванах, станеться біда.

Ольга Бублей, студентка:
— Давно задумувалася, чому ми так погано живемо. Розчарована припиненням підготовки до Угоди про асоціацію з ЄС. Невже те, до чого ми так довго прагнули, знову стане далекою мрією? Тому вирішила — час діяти! Тим паче, що серед друзів знайшла однодумців. Всі свої зусилля намагаюся докласти, щоб допомогти організаторам акцій та мітингів, адже знаю, як важко у нашому місті об’єднати небайдужих та свідомих, та на будь-яку силу завжди знайдеться протисила. Дуже сподіваюсь, що наші дії не даремні, і настане час, коли в країні запанують спокій та благополуччя.

Катерина Боб, студентка:
— Я прийшла не для того, щоб домогтися підписання Угоди про асоціацію з ЄС, а через бажання припинити свавілля наших “вождів” та міліції.

Іван  Козар, голова козацького товариства ім. Б.Хмельницького:
— Я родовий козак. Вважаю, що козаки повинні бути з народом, але не всі вони підтримують європейський вибір. Багато хто вважає, що Україна має власний шлях, не всі західні цінності близькі українцям. Але все ж більшість козаків вийшла на Майдан, щоб остаточно порвати з Росією, бо лише це зможе забезпечити розбудову незалежності України.

Франц Міцінський, голова обласної організації Спілки поляків України:
— Обурений, що побили дітей. Влада, яка це допустила, повинна не просто покаятися, їй не може бути місця серед нас.

Олег Черненко, представник ГО “Центр політичних студій та аналітики” у Хмельницькій області:
— Я тут через небайдужість до майбутнього, а ще обурений теперішньою владою, яка не поважає власного народу.

Вікторія Загаєвська, студентка:
— Мене змусив вийти страх за майбутнє, за те, де я буду жити через 10 років, де будуть мої діти. Я хочу жити в цивілізованій правовій країні, де кожна людина почуватиметься вільною і захищеною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *