Без категорії

У Хмельницькому відбувся перший Конгрес місцевих та регіональних влад

В Україні створений новий консультативно-дорадчий орган при Президенті України — Конгрес місцевих та регіональних влад. Він складається з двох палат. Перша— місцева влада, голови ОТГ, районні ради. До другої палати входитимуть голови облдержадміністрацій та голови облрад. Тож Конгрес місцевих та регіональних влад має стати новою платформою для діалогу між владою загальнодержавного та місцевого рівнів. Перше робоче засідання Конгресу відбулося в Хмельницькому під головуванням Президента України Володимира Зеленського за участю голови Офісу Президента Андрія Єрмака та заступника голови Офісу Президента Кирила Тимошенка. За допомогою Zoom конференції до роботи Конгресу долучилися й голови ТГ з усіх регіонів України.
Для міста — це знакова подія, під час якої Хмельницька ОТГ стала прикладом ефективного управління та показала, що Хмельницький може бути столицею місцевого самоврядування.
“Символічно й знаково, що засідання Конгресу відбулося у Палаці спорту. Наш Палац спорту, що є найбільшим об’єктом, збудованим за роки незалежності в області, гідно прийняв 140 представників влади усіх рівнів: Президента, керівників Офісу Президента, міністрів, міських голів зі всієї країни, голів райрад, райдержадміністрацій тощо. І це для нас ще не межа! Це буде серце міста, серце області, де вируватиме і спортивне, і культурне життя.
Палац спорту — це моє дітище, така собі маленька мрія, тому щиро дякую усім, хто допомагає втілювати її в реальність!
Вірю, що до завершення його будівництва залишилося недовго! Щиро сподіваюся на фінансову підтримку держави. Принаймні сьогодні такі запевнення отримав! Це наша спільна робота, це наші спільні успіхи! Це все успіхи України!
Мав можливість виступити на Конгресі. Як голова асоціації міст Хмельниччини і очільник нашого міста, озвучив найнагальнішу проблему забезпечення газом наших теплопостачальних підприємств. З початку цього року вже двічі більше сотні міст могли залишитися без гарячого водопостачання. Це 5 млн споживачів. Дуже сподіваюся, що такого більше не трапиться. Невирішеною залишається проблема боргів теплопостачальних підприємств. По всій країні це близько 58 мільярдів гривень. Ці борги виникли не сьогодні. Переконаний, що до них призвело неефективне державне регулювання упродовж багатьох років. Для нас надзвичайно важливим є прийняття Закону про списання таких боргів. Тоді ми зможемо вступити на ринок газу “з нуля” і тримати тарифи на опалення максимально низькими”, — розповів міський голова Олександр Симчишин.

Лариса Лазаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *