Днями в міській раді громадська організація “Молодь за краще майбутнє” в партнерстві з Британською радою в Україні презентувала навчальну програму з ораторського мистецтва для молоді “Pushka”.
Автором проєкту став студент Хмельницького політехнічного коледжу Вадим Зимний. Назва програми походить від англійського слова push, що в перекладі означає штовхати. Кожному в житті для самореалізації та самовдосконалення потрібен поштовх. Сучасна людина не буде успішною, якщо не зуміє себе правильно представити, розповісти про свої думки, плани та наміри.
Для того, щоб дати молоді поштовх до успіху — навчити ораторському мистецтву, в Молодіжному центрі протягом місяця проходитимуть лекції та тренінги від успішних особистостей.
Перша лекція відбулася 4 лютого, йшлося в ній про дикцію. Проводив лекцію директор Молодіжного центру Владислав Гребенюк. Розклад інших лекцій можна дізнатися в Молодіжному центрі. Серед них — уроки слайдології від Миколи Балиги, акторської майстерності тощо.
Кілька порад тим, хто хоче стати успішним диктором, під час презентації проєкту дала й фаховий психолог, голова ГО “Молодь за краще майбутнє” Леся Романюк. Вона радила почуватися впевненим у собі, налаштуватися на позитивний лад, адже кожен оратор може хвилюватися, наслідувати когось і навіть помилятися. На цьому не потрібно надто зациклюватися.
А Владислав Гребенюк провів практичне заняття для молоді. Вчилися не боятися пауз, мовчання заповнювати змістовним діалогом, не засмічувати свій виступ словами-паразитами.
Анкети учасників проєкту заповнили майже дві сотні юнаків та дівчат.
Анастасія Вербицька