Соціум

Тріумфальні 69 кг

У Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді понад 70 спортсменок змагалися за нагороди чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок. Провідні вітчизняні борчині, які здобули олімпійські ліцензії до Ріо-де-Жанейро, були відсутні, бо готуються за індивідуальним графіком. Тож найближчий резерв основної збірної мав змогу сповна проявити себе.

На урочистому відкритті змагань були присутні очільники обласного і міського управлінь молоді та спорту, обласної федерації вільної боротьби, регіонального відділення НОК України.

Створили святкову атмосферу і підтримали борчинь показовими виступами представники художньої гімнастики, творчих колективів міста.

А потім спортсменки розіграли вісім комплектів медалей, з яких найбільше золота повезли до Львова та Херсона.

Одразу троє землячок тріумфували у ваговій категорії 69 кг. Срібна медаль дісталася Ганні Уроді. У фіналі вона поступилася Аллі Белінській з Новоушицького району, яка нині представляє Херсонську область, адже навчається там. Бронзову медаль виборола Крістіна Шостацька, яка програла Ганні Уроді сутичку за вихід до фіналу, а потім здолала спортсменку з Харківщини. Ще дві бронзи дісталися хмельничанкам Анні Войтовій (вікова категорія 58 кг) та Юлії Паштелян (63 кг).