Соціум

Виявляли гандбольні таланти

Три дні у спортзалі ДЮСШ №1 сім команд змагались у п’ятому відкритому чемпіонаті міста Хмельницького з гандболу серед дівчат 2004 р. н. та молодших на призи заслуженого майстра спорту України Лариси Заспи.

Саме в цьому спортзакладі розпочала сходження у великий спорт ця уславлена гандболістка, яка тривалий час грала у професійних клубах і в збірній Україні. Лариса як надійний голкіпер виграла чемпіонат світу серед молоді, престижні європейські клубні турніри, бронзу Олімпіади-2004.
Турнір започаткований з ініціативи спортсменки і проводиться під патронатом Національного олімпійського комітету України.
Підняли настрій присутнім показові виступи танцювальних колективів дитячого телеагенства “Фріденс”.
У підсумку кращою стала перша команда з міста Тернополя, яка виграла всі шість матчів. На другій позиції — господарі змагань, третіми стали кам’янчани.
Команди-переможці нагороджені кубками та дипломами, а їхні гравці — медалями й грамотами. Поза увагою організаторів не залишився жоден спортсмен і тренер, яким вручили на пам’ять сувенірну атрибутику від Національного олімпійського комітету України. Троє кращих гравців кожної з команд отримали призи.