Соціум

На кубку Шухевича

Рекордна кількість — 32 команди зі 140 спортсменів взяли участь у традиційному кубку з кульової стрільби імені легендарного командувача Української повстанської армії Романа Шухевича.

У дводенних змаганнях, що проходили в тирі НВК №10, учасники, залежно від рівня підготовки, виборювали нагороди у двох групах. У першій спортсмени виконували п’ять залікових пострілів з пневматичної гвинтівки, сидячи за столом. Переконливу перемогу  здобула команда Хмельницької СЗОШ №14, на другому місці — СЗОШ №7, на третьому — СЗОШ №8. В особистому заліку серед юнаків перше місце в Назарія Трояна, серед дівчат — у Маргарити Тарканій (НВК №9).
У другій групі між собою змагалися вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Нагороди розігрувались у стрільбі з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені у двох вправах, кожна з яких складається з 40 залікових пострілів.
Незважаючи на складність вправ, учасники показали високі результати.Так, у загальнокомандному заліку не було рівних команді ДЮСШ “Колос” (на фото), на другому місці — ДЮСШ “Юність”, на третьому — друга команда ДЮСШ “Колос”. В особистому заліку переможцями стали спортсмени “Колоса”, члени збірної команди області, неодноразові призери всеукраїнських змагань Дмитро Дмитрійчук — два перші місця, Крістіна Гілевич та Маргарита Тарканій.
Призери й переможці змагань в особистому заліку отримали дипломи від управління молоді та спорту ОДА і грошові винагороди від обласної федерації кульової стрільби.