Соціум

Марія Нараєвська — срібна призерка

На чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з двоборств та п’ятиборств у приміщенні до Києва прибули 657 юних легкоатлетів 2001 року  народження і молодші. Їм було запропоновано 13 видів двоборств та п’ятиборств, у яких узяли участь як юнаки, так і дівчата.

З 24-х представників Хмельниччини призове місце виборола лише Марія Нараєвська (на фото) зі Старокостянтинова, котра в комбінації  біг на 60 м та штовхання трикілограмового ядра набрала другу суму очок. Опікується нею заслужений тренер України Володимир Гоняк.
Близьким до п’єдесталу пошани був єдиний представник Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Максим Слободенюк. Подолавши першого дня 60-метрівку з четвертим результатом, наступного ранку спромігся виграти 200-метрівку. Та все ж набрана Максимом сума очок (1315) виявилася четвертою серед 56 учасників цього двоборства. Від бронзи його відділяло лише 1 очко.
Летичівський спортсмен Володимир Андрощук випробував себе у п’ятиборстві, де посів шосте місце.
Інші наші легкоатлети здобули досвід всеукраїнських змаганнях і принесли залікові очки своїм спортзакладам.
У результаті збірна Хмельниччини зі 307 очками на 11 місці. А до трійки найкращих увійшли Київська, Харківська та Дніпропетровська області.