На перший прийом до міського голови Олександра Симчишина прийшли понад 100 осіб. Тож, крім 70 громадян, які заздалегідь зареєстрували свої заяви у громадській приймальні, очільник міста поспілкувався з усіма, хто терпляче очікував у черзі в коридорах ЦНАПу. Хоча й не обійшлося без емоцій, зрештою, міський голова вислухав усіх.
На перший прийом до міського голови Олександра Симчишина прийшли понад 100 осіб. Тож, крім 70 громадян, які заздалегідь зареєстрували свої заяви у громадській приймальні, очільник міста поспілкувався з усіма, хто терпляче очікував у черзі в коридорах ЦНАПу. Хоча й не обійшлося без емоцій, зрештою, міський голова вислухав усіх.
Частина заявників звернулася з задавненими проблемами, інші — з новими, серед яких було сім колективних звернень. Це — вирішення житлового питання та поліпшення житлових умов, працевлаштування, скарги на незадовільну роботу ЖЕКів, приватизація земельної ділянки, надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виділення земельної ділянки під забудову для учасників АТО, надання дозволу на добудову, оформлення спадщини, узаконення гаражів, оформлення права власності на будинок, облаштування тролейбусної зупинки, асфальтування вулиць, ремонт дороги до дачного масиву, забезпечення підприємців робочими місцями на ринку “Приватна справа”, питання бродячих собак, надання матеріальної допомоги, завершення прокладання водопроводу на вулиці Рум’янцева, пропозиції щодо альтернативної переробки і сортування твердих побутових відходів, призупинення незаконного будівництва…
Так, мешканці дачного масиву звернулись з проханням підсипати щебенем дорогу від мікрорайону Книжківці до об’їзної, аби до масиву міг курсувати громадський транспорт. Міський голова запевнив, що ямковий ремонт виконають уже найближчим часом. А от асфальтувати цю дорогу доведеться поетапно, оскільки на всю ділянку потрібно майже 7,5 млн. грн., які треба передбачити у бюджеті на наступний рік.
Делегація хмельничан з вулиці Тернопільської, 34/1 звернулася з проханням зупинити незаконне будівництво багатоповерхівки, що майже впритул до житлових будинків. Вислухавши людей, міський голова доручив профільному заступнику розібратись у ситуації і запевнив, що питання буде обов’язково розглядатися за їхньою безпосередньою участю.
Керівник УТОСу наголосила, що наболілим для товариства питанням залишається виділення приміщення для облаштування центру реабілітації. Було б добре, зважаючи на контингент його майбутніх відвідувачів, виділити приміщення на першому поверсі, поблизу транспортної зупинки. Олександр Симчишин пообіцяв, що як тільки з’явиться придатне приміщення, воно буде виділене цій громадській організації.
Матері двох дітей-інвалідів, яка впродовж двох років просила надати їй кімнату в гуртожитку, Олександр Сергійович повідомив, що до кінця грудня влада міста матиме 13 відремонтованих кімнат у гуртожитку, які будуть надаватися заявникам. “Ваша заява у списку серед 43 претендентів, які отримали позитивний висновок наглядової ради. Розуміємо, що є проблема, будемо допомагати”.
Мешканці Ружичної, колишні працівники агрофірми “Проскурів”, попросили сприяння у передачі помешкань у комунальну власність міста. За допомогою до влади для вирішення житлових проблем звернулися дві вимушено переселені сім’ї зі Сходу: одна — з п’яти членів, друга — з чотирьох. Громадська організація “Відродження” також переймалася житловими проблемами — просила виділити земельну ділянку під будівництво модульного житла для внутрішньо переміщених осіб з Донбасу.
А от представниці мікрорайону Лезневе опікувалися ремонтом вулиць Пасічної та Гончарова. Щодо заявників із Гречан, то вони нарікали на ведення незаконного будівництва багатоповерхового будинку поблизу школи №29.
Словом, у кожного, хто звернувся по допомогу до міського голови, була, на його думку, найгостріша та найактуальніша проблема. Тепер слово за владою, яка пообіцяла людям максимум сприяння в питаннях, що перебувають у її безпосередній компетенції.
Вікторія СТАНДРІЙЧУК