— В обох кандидатів є певні плюси й мінуси, відтак проглядаються чіткі ризики з обранням міського голови.
Геннадій Савосін, народний депутат України V скликання:
— В обох кандидатів є певні плюси й мінуси, відтак проглядаються чіткі ризики з обранням міського голови.
Щодо Олександра Симчишина мінусом вважаю відсутність достатнього досвіду господарника й управлінця. Плюсом — період роботи в ОДА, але за той час в області не відбулося якихось позитивів. З іншого боку, є опора на політичну силу, яка нині домінує на Хмельниччині, однак це ще не означає повноцінної довіри від людей, просто “Свободу” вони підтримали як опозиційну партію до нинішньої влади.
У Костянтина Чернилевського накопичений певний досвід управлінця і господарника за часи тимчасового керування містом. Це дає йому деяку перевагу як більш підготовленої людини на посаді міського голови. Мінусом можна вважати відхід з ВО “Батьківщина”, з якою він був пов’язаний тривалий час, це ускладнюватиме можливість отримати необхідну підтримку нового депутатського корпусу.
В обох кандидатів не побачив чіткої програми розвитку міста. У порівнянні з Іваном Бухалом і Михайлом Чекманом обидва програють однаково. Насамперед хотілося, щоб вони змінили стиль роботи міської влади, який склався останніми роками. Але для обох проблемою виглядає формування команди. Іншими ризиками можуть бути взаємини міста з обласною владою та Києвом. Перше завжди спостерігалося за роки незалежності, а друге ймовірніше, якщо буде обраний Олександр Симчишин.
В.Марчук, військовий пенсіонер:
— Так би мовити, неозброєним оком видно, що в країні після місцевих виборів ще більше зашкалюватиме суспільно-політична напруга. Звичайно ж, Хмельницький важко буде втримати у стабільному суспільному тонусі, але дуже цього хотілося б. Принаймні, щоб ситуація в місті не нагніталася, насамперед у міській раді. Дуже важливо, щоб новообраний голова — буде це Чернилевський чи Симчишин — для себе визначив основним завданням збереження соціально-політичної стабільності, бодай на такому рівні, на якому вона є нині.