Соціум

На стажування — в Німеччину

Два дні в приміщенні Торгово-промислової палати проходив робочий семінар Програми Федерального Міністерства економіки і технологій з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany.

Два дні в приміщенні Торгово-промислової палати проходив робочий семінар Програми Федерального Міністерства економіки і технологій з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany.

Учасників привітали заступник голови Хмельницької ОДА Леонід Гураль та президент ТПП Наталія Бєлякова. Вони висловили надію, що стажування в Німеччині дасть можливість молодим українським фахівцям набути нових знань, розвинути свій потенціал, аби в майбутньому успішно будувати кар’єру і працювати на благо України.
Програма підготовки управлінських кадрів є одним із елементів зовнішньоекономічної політики Німечччини, спрямованої на підготовку керівників підприємств і організацій зі Східної Європи, Центральної і Південно-Східної Азії для налагодження контактів і взаємовигідного економічного співробітництва з підприємствами Німеччини.
Керівник програмного бюро GIZ в Україні п. Ірина Алексіадіс презентувала Програму Fit for Partnership with Germany в Україні. Вона розповіла, що ця Програма діє вже 15 років, не раз видозмінювалася й продовжує розвиватися. Нині партнерами Програми є 16 країн світу. Співробітництво з Україною реалізується з 2001 року і продовжено до 2016 року. Понад 800 українських управлінців побували за останні роки в Німеччині на стажуванні, отримали можливість підвищити кваліфікацію у сфері міжнародних економічних відносин.
“Програма поєднує передачу компетенцій і підприємницької практики. Запорукою її успішної реалізації є оптимальний баланс навчальних занять та практичної підготовки на підприємствах Німеччини”, — розповів експерт Програми Євгеній Клісенко. Він акцентував, що на інтерактивних тренінгах з питань практичного управління учасники розширюють свої знання у сфері менеджменту, отримують інформацію щодо специфіки бізнес-культури, вдосконалюють навички управління й ведення переговорів, а, маючи можливість відвідати німецькі підприємства, здобувають неоціненний досвід та інформацію з перших уст, знайомляться з сучасним обладнанням і технологіями.
Вікторія СТАНДРІЙЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *