Дізнався нещодавно про цікавий факт з історії Росії, яка, виявляється, 132 роки провела у війнах, з яких лише шість років — оборонних, а решта були загарбницькими.
Дізнався нещодавно про цікавий факт з історії Росії, яка, виявляється, 132 роки провела у війнах, з яких лише шість років — оборонних, а решта були загарбницькими. Звичайно, можна говорити, що подібна загарбницька патологія рано чи пізно знищить цю країну, проте мене більше хвилює, як нам нині після анексії Росією Криму та постійної її загрози краще убезпечити Україну. Зрозуміло, що ми зобов’язані насамперед зміцнити, а точніше відновити армію, кардинально переглянути свою безпекову доктрину, в якій чітко наголосити, що найперша воєнна загроза національній безпеці України йде від Росії, що, як бачимо, відповідає реаліям. І обов’язково керівництво країни повинно визначитися з вступом у НАТО та зміцненням військового співробітництва, зокрема зі США як одного з гарантів нашої безпеки після добровільного ядерного роззброєння України.
Звичайно ж, такі рішення викличуть новий сплеск провокацій сепаратистів та опір п’ятої колони, яка буде знову щось говорити устами своїх спікерів, на кшталт комуністів, про наш позаблоковий статус. У що вилився цей статус ми вже знаємо, російський окупант уже стоїть біля кордонів материкової України, тож треба йти саме цим шляхом протистояння загарбницькій політиці Кремля.
Василь Караульний, м. Хмельницький