Нещодавно у Хмельницькому інституті соціальних технологій університету “Україна” відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми підвищення якості підготовки фахівців у галузі економіки в умовах сталого економічного розвитку України”.
Нещодавно у Хмельницькому інституті соціальних технологій університету “Україна” відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми підвищення якості підготовки фахівців у галузі економіки в умовах сталого економічного розвитку України”.
Наукова діяльність кафедри фінансів і кредиту, яка організувала конференцію, спрямована на постійне вдосконалення рівня підготовки висококваліфікованих та конкурентоздатних фахівців у галузі економіки та фінансів. Відтак метою конференції стало визначення шляхів удосконалення методичних засад навчального процесу відповідно до потреб фінансового ринку, обговорення теоретичних та прикладних засад функціонування фінансового ринку та його правового регулювання в умовах проведення економічних реформ, а також визначення сучасних тенденцій розвитку конкурентоспроможної економіки.
До науково-практичної конференції долучились обласне управління освіти і науки, Київський економічний інститут менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, Хмельницький національний університет, всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація економістів-міжнародників”. У роботі конференції взяли участь провідні науковці і практичні працівники економіки та педагогіки.
Пленарне засідання розпочалося з вітального слова першого проректора інституту соціальних технологій Володимира Березинця, який зокрема відзначив важливість цього наукового заходу в житті інституту та регіону загалом, побажав учасникам плідної роботи. На пленарному засіданні виступили провідні науковці та спеціалісти в галузі освіти, економіки та права з Хмельницького, Львова, Тернополя, Києва, Одеси, Макіївки, Луганська, Запоріжжя, Рівного та інших міст України. Вони чітко окреслили проблематику економічного розвитку держави в цілому та нашого регіону зокрема, проблематику процесу підготовки висококваліфікованих та конкурентоздатних на ринку праці фахівців. Під час наукових дебатів було детально обговорено існуючі проблеми та запропоновано шляхи їх вирішення через реформування та вдосконалення нормативно-правового регулювання фінансово-економічної галузі, зміну підходів до організації банківської та податкової систем України, а також використання індивідуального підходу та проблемно-презентаційного наповнення змісту навчального процесу підготовки фахівців економічної галузі.
На підсумковому засіданні конференції було прийнято резолюцію, в якій відображено основні теоретико-методологічні та прикладні засади удосконалення навчально-виховного процесу підготовки висококваліфікованих фахівців нової формації в галузі економіки, а також моделі сталого економічного розвитку регіонів України в сучасних умовах.
Наш кор.