Працівники обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України дали рекомендації 17 підприємствам, які реалізують у роздрібній торгівлі стиснений та скраплений газ (моторне пальне), зокрема у Хмельницькому — ТОВ “ТК-Ольгерд”, “Авантаж-7”, “Аркон”, ПМВКП “Лан”, ПП “АвтоГаз-Захід”, ПАТ “Хмельницькгаз”, луцьке ТОВ “Золотий Екватор”, львівське ПП “ОККО-Нафтопродукт”, ТОВ “Яріс-КСК” у Кам’янці-Подільському, ПБФ “Пінокіо-Z” з Нетішина, МПП “Айстра” (с. Січенці, Дунаєвецький район), шепетівське ТОВ “Верона Сервіс”, ТОВ “Веста-Сервіс” з Одеси та столичні ПАТ “Укрнафта”, ТОВ “Альянс Холдинг”, “Укртехінвестгаз”, Концерн “Укргаз”.
У липні на Хмельниччині спостерігалося підвищення роздрібних цін на скраплений та стиснений газ (моторне пальне). Загалом протягом цього періоду роздрібні ціни на скраплений газ у середньому зросли на 15%, на стиснений газ — на 16%.
“Заради економії багато українців переобладнали свої автомобілі під моторне пальне, а таке стрімке підвищення цін на стиснений та скраплений газ не може не викликати обурення громадськості. Працівники нашого відділення рекомендували підприємствам-реалізаторам цього виду пального вжити невідкладних заходів щодо унеможливлення безпідставного зростання цін та створення штучного дефіциту на скраплений та стиснений газ. Окрім того, товариства зобов’язали надалі не узгоджувати свою поведінку з іншими учасниками ринку, — каже голова відділення Віталій Олуйко. — Нині підприємства-реалізатори мають встановлювати економічно обґрунтовані ціни на газ”.
Наш кор.