Без категорії

Підтримка не на словах

У Маріуполі відбувся онлайн-форум “Всеукраїнський діалог “Ветерани — громада”: майданчик конструктивної розмови між учасниками бойових дій та органами місцевого самоврядування.

Для участі в заході прибули учасники російсько-української війни, волонтери та активісти з усієї країни. Протягом кількох годин вони спільно з головами Львова, Житомира, Маріуполя, Хмельницького та інших міст обговорювали питання медичних гарантій, працевлаштування, соціальної адаптації та психологічної реабілітації, відкриття та підтримки ветеранського бізнесу. Також спільно розглянули успішні кейси ряду обласних центрів. Йшлося й про лідерські позиції, які займає Хмельницький у забезпеченні житлом учасників війни та їхніх родин.
“Своє житло вже отримали понад 200 родин. Фактично кожен День добровольця, День міста, День героїв, День Незалежності, Покрова, День ЗСУ, день військових частин супроводжуються врученням ордерів, сертифікатів, ключів. Відбувається це кількома шляхами, а саме:
• методом повної компенсації вартості житла (яка розраховується за спеціальною формулою, розглядається комісією, яка складається як з чиновників, так і з представників ветеранської спільноти);
• співфінансування придбання житла (ті учасники АТО/ООС, котрі далеко в черзі, але можуть придбати житло заформулою 50 на 50%);
• надання квартир, отриманих за рахунок пайової участі від забудовників;
• сертифікати на житло від забудовників;
• першочергове надання житла учасникам війни, які працюють у комунальних підприємствах чи бюджетних установах.
Дякую за конструктивну розмову організаторам та учасникам “Всеукраїнського діалогу Ветерани-громада”. Ми готові й надалі ділитися своїм досвідом та вивчати досвід інших.
Переконаний, що кожен доброволець, кожен військовослужбовець, кожен захисник та їх родини мають відчувати підтримку як влади, так і громади тут, у тилу. Адже завдяки їм ми маємо можливість будувати успішне місто, область та вільну Україну. Працюємо далі…”, — розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Євген Ковтун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *