Спорт

Наші відбоксували на вісімку

За результатами нещодавнього чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який відбувся в Чернівцях, перемогли кияни, столична команда посіла й друге місце, а третіми стали черкащани.

Хмельницька збірна на чемпіонаті, який став важливою подією для України, теж не пасла задніх. Так, наші боксери здобули золоту та п’ять срібних нагород, посівши почесне восьме місце. Кращою у ваговій категорії 54 кілограми стала Анастасія Лісінська. На шляху до здобуття золотої медалі вихованка тренера Андрія Чумакова здолала суперниць із Кропивницького, Волині та столиці. Перемога дала їй перепустку на чемпіонат Європи, який цьогоріч відбудеться в Італії. А найближчі випробування для Анастасії Лісінської – міжнародний турнір у Туреччині.
Треті місця в різних вікових категоріях зайняли камʼянчанка Сабіна Новосад (51 кілограм) та хмельничани Ольга Барабаш (64 кілограми), Марія Лусте (75 кілограм), Вʼячеслав Гаврилюк і Максим Драч (+91 кілограм).