Спорт

Нагороди хмельничан на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який проходив у польському місті Вроцлав, з 23 по 29 лютого, в складі української збірної виступили чотири хмельницьких спортсмени.

Вже у перших два дні змагань земляки здобули чотири медалі. Майстер спорту України Маргарита Тарканій стала чемпіонкою. Дві медалі на рахунку майстра спорту України міжнародного класу Дениса Баблюка, який став срібним призером у вправі ГП-11 в особистому заліку та чемпіоном разом з вінничанином Данилом Даниленком та львів’янином Андрієм Драчуком у командному заліку.

Срібним призером став майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима. Про решту здобутків на чемпіонаті Європи спортсмени-хмельничани розкажуть по приїзду.